دوشنبه , ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

فرنگی‌کاران در خانه کشتی ماندند/ تمرین آزادکاران در آکادمی المپیک


به گزارش “ورزش تایمز”، اردونشینان تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی از روز ۲۸ اردیبهشت ماه با حضور در خانه کشتی تهران، نخستین مرحله از تمرینات خود را برای حضور در بازیهای آسیایی جاکارتا و رقابتهای جهانی مجارستان استارت زدند.

آزاد و فرنگی‌کاران در طول اردوی کنونی تمرینات متنوعی را زیرنظر کادر فنی دنبال می کنند که این اردو تا روز ۷ خرداد ماه بطول خواهد انجامید و سپس اردونشینان به چند روز مرخصی و استراحت فعال خواهند رفت.

اردونشینان تیم ملی کشتی فرنگی دیروز جمعه در ادامه برنامه های خود تمرینات دو و میدانی را در برنامه داشتند و صبح امروز نیز یک جلسه تمرین کشتی را زیر نظر کادر فنی برگزار کردند که این تمرینات تا روز دوشنبه هفته جاری ادامه خواهد داشت.

اردونشینان تیم ملی کشتی آزاد نیز در ادامه برنامه تمرینی خود عصر دیروز تمرین مرور فن را زیر نظر کادر فنی برگزار کردند و در چند تایم نیز فنون مختلف را در دستور تمرینی خود داشتند.

آزادکاران در ادامه تمرینات خود صبح امروز نیز به آکادمی ملی المپیک رفتند تا تمرینات وزنه و حرکات قدرتی را انجام دهند، این تمرینات نیز تا روز دوشنبه ۷ خردادماه ادامه می یابد.

آزاد و فرنگی‌کاران اردونشین طبق برنامه تا زمان حضور در بازیهای آسیایی چند مرحله اردو و شرکت در چند تورنمنت بین المللی را در برنامه دارند.

رقابتهای کشتی آزاد و فرنگی بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، روزهای ۲۸ تا ۳۱ مرداد برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *