یکشنبه , ۳ اسفند ۱۳۹۹

فدراسیون کشتی از سه پیشکسوت داوری تجلیل کرد


به گزارش “ورزش تایمز”، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی صبح امروز طی مراسمی از عباس نمازیان، جلیل سیف اله پور و بهروز نجف قلی پور سه پیشکسوت داوری کشتی کشور تجلیل به عمل آورد.

رئیس فدراسیون کشتی در این دیدار با اشاره به جایگاه ویژه پیشکسوتان گفت: داوران نیز جز مهمی از جامعه کشتی محسوب می‌شوند و ما نیز بنا داریم به صورت مستمر از پیشکسوتان و موسپیدان جامعه داوری کشتی کشور تجلیل به عمل آوریم.

در ادامه عباس نمازیان با اشاره به اینکه اداره فدراسیون کشتی در شرایط حال حاضر کار بسیار سختی است و فدراسیون توانسته شرایط مطلوبی را برای برگزاری اردوهای تیم‌های ملی و اداره امور مهیا کند.

وی ادامه داد: کار فدراسیون کشتی در تجلیل از پیشکسوتان و داوران کشتی بسیار پسندیده است و از فدراسیون می‌خواهم که این کار تداوم داشته باشد و مربیان پیشکسوت نیز مورد تجلیل قرار گیرند.

جلیل سیف اله پور نیز در این دیدار با قدردانی از فدراسیون کشتی به دلیل نگاه ویژه به پیشکسوتان این رشته تصریح کرد: ما داوران خوبی داریم و داورانایرانی جزو سالم‌ترین داوران دنیا محسوب می‌شوند.

در این دیدار ناصر فروتن مشاور عالی فدراسیون در امور داوری، محمدابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون، محمد مصلایی پور رئیس و مسعود رستمی پور دبیر کمیسیون داوران نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *