چهارشنبه , ۸ بهمن ۱۳۹۹

فدراسیون کشتی از تمبر جهان پهلوان تختی رونمایی می‌کند


به گزارش “ورزش تایمز”، سید جلال عسگری با بیان این مطلب افزود: فردا ۱۷ دی ماه پنجاه و سومین سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی قهرمان بزرگ کشتی ایران و جهان و اسوه‌ی اخلاق و جوانمردی است.

وی ادامه داد: با توجه به محدودیت‌های بعمل آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا، مراسم ۱۷ دی ماه که هرساله بر سر مزار این قهرمان ملی برگزار می‌شد، به صورت حضور مرشد و ضرب و زنگ خواهد بود و امسال، همانند سال‌های گذشته سخنرانی و اجتماعات نخواهیم داشت، اما مسئولان فدراسیون همانند تمامی علاقمندان با حضور بر سر مزار آن مرحوم یاد و خاطره‌ی این قهرمان و پهلوان بزرگ را گرامی خواهند داشت.

عسگری تصریح کرد: البته رئیس فدراسیون شب گذشته هماهنگی‌های لازم را با معاون استاندار، فرماندار و مسئولان شهرستان ری بعمل آورده و برنامه گرامیداشت زنده یاد تختی حتماً با حضور مردم و علاقمندان پرشور این پهلوان نامی ایران برگزار خواهد شد.

دبیر فدراسیون کشتی در خصوص رونمایی تمبر یادبود جهان پهلوان تختی گفت: صبح فردا با حضور سبحانی فر معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت ملی پست و مقصودی مدیرکل پست تهران مراسم رونمایی از تمبر یادبود جهان پهلوان تختی را در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی خواهیم داشت.

وی افزود: همچنین قصد داریم تفاهم نامه‌ای را بین فدراسیون کشتی و شرکت ملی پست به امضا برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *