شنبه , ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

غلامرضا محمدی: یزدانی یک جراحی موفقیت آمیز را پشت سر گذاشت


به گزارش “ورزش تایمز”، غلامرضا محمدی با بیان اینکه در حال حاضر آخرین اردوی تیم ملی کشتی آزاد پیش از مسابقات قهرمانی آسیا برگزار می شود  گفت:  اگرچه این مسابقات برای کسب سهمیه المپیک نیست اما جزو رنکینگ سیستم است و در قرعه کشی المپیک به ما کمک می کند. اولین مسابقه گزینشی المپیک ما فروردین ماه برگزار خواهد شد که احتمالا به دلیل شیوع کرونا در کشوری غیر از چین است.

وی افزود: منطق این را می گوید که اول به فکر کسب سهمیه های کامل المپیک باشیم و بعد به مدال فکر کنیم. تاکنون دو سهمیه گرفتیم و امیدوارم چهار سهمیه دیگر را کامل کسب کنیم هرچند کارمان سخت است. تمام تلاش خود را می کنیم که با تیم کامل به المپیک برویم.

محمدی در خصوص وضعیت حسن یزدانی گفت: حسن یک عمل موفقیت آمیز را پشت سر گذاشت و الان شرایط خوبی دارد. او پس از بازگشت تیم از مسابقات قهرمانی آسیا حدود بیست روز دیگر به روی تشک خواهد رفت. برای شروع تمرینات جدی حسن یزدانی هیچ عجله ای نداشته و نداریم و ریسک نمی کنیم.

او در مورد میزان آمادگی سایر ملی پوشان گفت: علیرضا کریمی مصدومیتی از ناحیه رباط پا داشت که الان شرایط خوبی دارد و آرام آرام مرور فن می کند. بقیه بچه ها در شرایط خوبی هستند و امیدوارم دیگر آسیب دیدگی نداشته باشیم.

محمدی در باره حمایت ها از تیم ملی کشتی گفت: جلسات مختلفی را با دکتر سلطانی فر و دکتر صالحی امیری داشتیم که جنبه حمایتی داشت و دلگرم کننده بود ولی امیدوارم به صورت عملی هم این اتفاق بیفتد. ما توقع زیادی جز شرایط اردویی مناسب و حضور در تورنمنت های مورد نظرمان نداریم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در پایان گفت: امیدوارم در المپیک توکیو بتوانیم پیام آور شادی برای مردم ایران باشیم. هرچند در المپیک کار سخت است ولی توقع مردم از کشتی به حق است و برای لبخند و شادی آنها هر تلاشی می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *