شنبه , ۲ مرداد ۱۴۰۰

علیرضا رضایی در اردوی تیم ملی کشتی آزاد حضور یافت


به گزارش “ورزش تایمز” و به فدراسیون کشتی، پس از دعوت فدراسیون کشتی از مفاخر کشتی ایران برای حضور در اردوهای تیم‌های ملی کشتی، علیرضا رضایی دارنده مدال نقره المپیک، برنز جهان، طلای بازی‌های آسیایی، ۲ مدال طلا، ۲ نقره و برنز آسیا و نایب رئیس اسبق فدراسیون، مدیر، سرمربی و مربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد ظهر امروز (یکشنبه) در اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان حضور یافت.

در ابتدای این دیدار علیرضا دبیر ضمن خیرمقدم به رضایی گفت: حضور قهرمانان جهان و المپیک در اردوهای تیم‌های ملی مغتنم است و باعث انگیزه کشتی گیران و کادر فنی می‌شود.

وی ادامه داد: باید از تمامی تجربیات این عزیزان به نحو احسن استفاده شود و از شما کشتی‌گیران می‌خواهم که از دانش و اندوخته ی گرانقدر و بی نظیر قهرمانان و سرمایه‌های کشتی ایران استفاده کامل و لازم را ببرید.

در ادامه رضایی با اشاره به اهمیت کسب مدال در المپیک گفت: بعنوان یک کشتی گیر و یک مربی که در رده‌های سنی مختلف کار کرده ام در درجه‌ی اول از شما می‌خواهم که به مرز خودباوری برسید.

وی تصریح کرد: برای رسیدن به خودباوری باید موفقیت را در خودتان ببینید و خودتان را قبول کنید و به مربیانتان نیز ایمان داشته باشید، چراکه شما هیچ چیزی از دیگران کم ندارید.

رضایی در پایان خاطرنشان کرد: کشتی با توجه به افتخاراتی که در میادین بزرگ کسب کرده، چشم امید مردم در ورزش است و امیدوارم که با بهترین نتایج ممکن از مسابقات المپیک بازگردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *