پنجشنبه , ۲۵ بهمن ۱۳۹۷

علیرضا رضایی: حداقل شایستگی ما کسب عنوان نایب قهرمانی بود


به گزارش “ورزش تایمز”، علیرضا رضایی با بیان این مطلب افزود: رقابت های امسال زیر ۲۳ سال جهان در رومانی سطح بالایی داشت و کشتی گیران مطرحی همچون نایب قهرمان المپیک، نایب قهرمان جهان و قهرمان اروپا در این مسابقات حضور داشتند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بعضی از چهره های ما واقعا بی تجربه و کم تجربه بودند نتایج خوبی کسب شد. ضمن اینکه نفراتی همچون نوید زنگنه و علی شعبانی برای اولین بار بود که از ایران خارج می شدند و هیچ تجربه بین المللی نداشتند اما صاحب مدال برنز شدند.

دارنده مدال نقره المپیک تصریح کرد: یکی از مواردی که برای ما مشکل ساز شد، بحث داوری بود، اشتباهات داوری در کشتی های ایمان صادقی، مرتضی قیاسی و حسین شهبازی کاملا نمود داشت و طوری شد که سه نفر از داوران را محروم کردند. این داوران پس از مسابقات پیش من آمدند و عذرخواهی رسمی کردند.

رضایی در مورد نتایج کسب شده نیز تأیید کرد: در کل بچه ها در حد و اندازه خودشان کشتی گرفتند. طلای کامران قاسم پور هم گوشه ای از شایستگی های این جوان دلاور، نترس و جنگنده کشتی کشورمان را نشان داد. به تمامی مربیان سازنده که در باشگاه ها برای این بچه ها زحمت کشیدند و خانواده های آنها هم تبریک می گویم و از آن ها تشکر می کنم.

دارنده مدال برنز سنگین وزن جهان گفت: در این مدت کوتاه هر آنچه  توانستیم با بچه ها کار کنیم و امسال نسبت به سال گذشته ۵ پله بالاتر آمدیم. ما امسال مقام هشتم سال گذشته را با مقام سوم عوض کردیم و تنها ۳ امتیاز اختلاف با تیم دوم داشتیم. حداقل شایستگی تیم ما کسب مقام نایب قهرمانی بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از تمامی کسانی که از ما حمایت کردند قدردانی می کنم، به ویژه از رسول خادم به دلیل اینکه سالها متولی کشتی بود و برای آن زحمت کشید و بستر حضور جوانان را فراهم کرد. زحمات خادم بر جامعه کشتی پوشیده نیست. از حمید بنی تمیم و وزارت ورزش که حمایت کردند تا شرایط اعزام تیم ما مهیا شود تشکر می کنم. امیدوارم این جوانان شایسته در آینده بیش از این که هستند بدرخشند و از آنها بیشتر بشنویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *