چهارشنبه , ۶ مرداد ۱۴۰۰

شروع به کار فاز دوم پروژه خانه کشتی


کوروش احمدی در گفت‌وگو با “ورزش تایمز” با بیان اینکه در هفته گذشته هفت پروژه زمین چمن مصنوعی در سه بخش مرکزی، دهدز و سوسن کلنگ زنی شد، افزود: پس از برگزاری مناقصات پیمانکاران چهار پروژه مشخص شد که در روزهای آتی شروع به کار خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه فاز دوم پروژه خانه کشتی پس از وقفه یک سال و نیم به دلیل نبود اعتبارات اما از فروردین‌ماه سال جاری با اعتباری بالغ‌بر ۱۴ میلیارد تومان شروع به کار کرد، ادامه داد: در فاز دوم کارهای سفت‌کاری و اجرای سقف خانه کشتی در دستور کار قرار دارد و به دنبال تأمین اعتبارات برای فاز سوم هستیم تا ورزشکاران و قهرمانان رشته ورزشی کشتی شهرستان از این پروژه بهره‌مند شوند چرا که از پتانسیل خیلی خوبی در رشته کشتی برخوردار هستند.

احمدی بیان کرد: پروژه خانه کاراته نیز پس از وقفه دوساله و با توجه به اینکه ۹۰ درصد پروژه انجام شده و اجرای سقف باقی‌مانده است با پیگیری‌های صورت گرفته سقف خانه کاراته همزمان با سقف خانه کشتی اجرا خواهد شد تا این پروژه به بهره‌برداری برسد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایذه با بیان اینکه خوابگاه ورزشی پس از دو سال راه‌اندازی خواهد شد، اظهار کرد: سالن وزنه‌برداری به طور کامل و اساسی بازسازی شده و تغییراتی در تخته‌های وزنه‌های ایجاد شده و همچنین از لحاظ فنی به استاندارد نزدیک شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *