سه شنبه , ۷ بهمن ۱۳۹۹

شرایط مهیا باشد به کشتی برمی‌گردم/ فعلا به تکمیل درمان توجه دارم


رضا یزدانی در گفتگو با “ورزش تایمز” با بیا اینکه دوران پایانی درمان خود بعد از عمل جراحی را پشت سر می گذارد، اظهار داشت: خوشبختانه بعد از جراحی و همچنین اقدامات درمانی و فیزیوتراپی توانستم تا حد زیادی به بازگشت به کشتی امیدوار باشم، اما هنوز برای تصمیم قطعی زود است و باید دوران درمان خود را تکمیل کنم.

وی ان تصریح کرد: البته مدتی است که تمرینات سبک را آغاز کردم و رفته رفته باید به حجم و فشار تمریناتم اضافه کنم. مطمئنا با توجه به همین روند می توانم به بازگشت به کشتی جدی تر فکر کنم و منطقی و برنامه ریزی شده در این خصوص تصمیم بگیرم.

کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو به تازگی با حضور در سالن برگزاری مسابقات فینال لیگ در کاشان از نزدیک شاهد جدال مدعیان بود و نشان داد به رغم مصدومیت، دور از کشتی نیست و همچنان برای بازگشت به دوران اوج خود لحظه شماری می کند.

به گزارش “ورزش تایمز”، رضا یزدانی اسفند ماه سال گذشته برای درمان پارگی آشیل پای راست خود در بیمارستان اسپورت کلینیک شهر کلن آلمان بستری و پای خود را به تیغ جراحان سپرد که همچنان از آن زمان تاکنون به درمان و طی دوران نقاهت مشغول است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *