جمعه , ۲ فروردین ۱۳۹۸

سعید عبدولی همچنان می‌تواند بهترین باشد/ سرمایه‌های کشتی حفظ شوند


احد پازاج در گفتگو با “ورزش تایمز” با بیان اینکه اتفاقی که در حاشیه رقابتهای انتخابی کشتی فرنگی افتاد به هیچوجه قابل توجیه نیست، اظهار داشت: اتفاقاتی که در حاشیه رقابتهای انتخابی شاهد آن بودیم به واقع همه را متاثر کرد، اما باید به این واقعیت هم اشاره کنم که نمی توان قهرمانان و نیروهای توانمند کشتی را هم به سادگی از دست داد.

وی تصریح کرد: شورای فنی بعد از این اتفاقات وارد عمل شد و با بررسی دقیق موضوع تصمیم به کنار گذاشتن سعید عبدولی از گردونه مدعیان تیم ملی شد، اما این بدان معنا نیست که وی را بطور کامل کنار گذاشتیم و او فراموش شده است.

عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی در خصوص خبرهایی مبنی بر تغییر رشته عبدولی به بوکس نیز ادامه داد: عبدولی همچنان برای حضور در عرصه ملی توان و پتانسیل دارد ولی به شرط آنکه خودش هم این موضوع را بخواهد و برای رسیدن به آن تلاش کند. او فرنگی کار نیرومند و باتجربه ای است که باید هنوز در این رشته حضور داشته باشد. البته باز هم تاکید می کنم همه چیز به خود کشتی‌گیر و اراده و تصمیمش بستگی دارد.

وی اظهار داشت: کشتی گیرانی نظیر عبدولی، سرمایه های کشتی ایران هستند که تلاش و هزینه فراوانی برای رشد و شکوفایی آنان شده و نباید به سادگی از کنار آنها گذشت.

پازاج به شرایط وزنی سعید عبدولی برای ادامه حضورش در کشتی نیز اشاره کرد و گفت: عبدولی با توجه به قد و شرایط جسمی اش باید در وزن ۸۲ کیلوگرم به کشتی ادامه دهد و به نظر من این وزن برای او ایده آل است.

مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی در پایان با اشاره به نخستین اردوی تیم ملی گفت: خوشبختانه مرحله اول از تمرینات فرنگی کاران به خوبی در جریان است که طی امروز و فردا به پایان خواهد رسید. البته ما به جز اردوهای آماده سازی، اعزام برخی فرنگی کاران به تورنمنت های بین المللی را هم در برنامه داریم تا در نهایت بهترین و آماده ترین نفرات به بازیهای آسیایی جاکارتا اعزام شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *