شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

سرمربی کوراش بانوان: انتظار بیشتری از ملی پوشان داشتیم


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، سرمربی تیم کوراش بانوان پس از  عملکرد ملی پوشان گفت: عملکرد کوراش کاران از رقابت‌های هند بسیار بهتر بود ولی در این بازی‌ها بیش از ۳۰ کشور حضور دارند که همه برای طلا می جنگند، به همین دلیل جای ریسک نیست.

وی افزود: ملی پوشان امروز بد کار نکردند و تا یک هشتم پیش آمدند اما متاسفانه  به دلیل اینکه تجربه بین المللی  زیادی ندارند در مواقع حساس مغلوب کم تجربگی می شوند، البته عوامل داوری و میزبانی هم بی تاثیر نبود. اردوهای منظمی را پشت سر گذاشتیم و شرایط برای موفقیت و مدال آوری بانوان مهیا بود، تمرینات و بدنسازی خوبی داشتیم استایل ملی پوشان از حریفان خیلی بهتر است ولی چون دو رقابت به طور همزمان برگزار شد نتوانستم هر دو بازیکن را کوچ کنم. در مسابقه کولیوند وی از حریف میزبان پیش افتاده بود ولی امتیاز مساوی پایانی حریف، اجازه جبران را به نماینده ما نداد.

مهر پور در ادامه بیان کرد: اگر چه قرعه بازیکنان خوب نبود ولی چیزی کم نگذاشتند و باخت آنها به دلیل مسائل روانی بود تا مسائل فنی.  به امید مدال آمده بودیم ، فردا در وزن  ۷۸- کیلوگرم  زهرا باقری را داریم که برنز داخل سالن را در کارنامه دارد و به رغم اینکه حریفان خوبی دارد ولی امیدواریم بر روی سکو برود و دست خالی برنگردیم. امیدوارم روزِ باقری  باشد تا مزد زحماتمان را دریافت کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *