شنبه , ۸ آذر ۱۳۹۹

رکوردگیری وزنه‌برداران اردونشین اواخر آذرماه انجام می‌شود


به گزارش “ورزش تایمز”، وزنه برداری ایران به عنوان یکی از رشته‌های پرافتخار المپیکی، میادین و روزهای مهمی را پیش رو دارد. یک یاز همین رویدادها، مسابقات قهرمانی آسیاست که اواخر اسفند سال جاری و اوایل فروردین‌ماه سال آینده به میزبانی تاشکند ازبکستان برگزار می‌شود.

به همین دلیل کادر فنی تیم ملی چندی پیش تعدادی از وزنه برداران را به اردوی آماده سازی دعوت کرد تا این ورزشکاران بتوانند در محیطی مناسب و عاری از بحث کرونا به تمرین مشغول شوند. بدین ترتیب حسین سلطانی (۸۱ کیلوگرم)، محمد زارعی، علی میری، صالح چراغی (۸۹ کیلوگرم)، سهراب مرادی (۹۶ کیلوگرم)، رسول معتمدی، سیدایوب موسوی (۱۰۲ کیلوگرم)، علی هاشمی، کیا قدمی (۱۰۹ کیلوگرم) و علی داودی (۱۰۹+ کیلوگرم) به حضور در اردو دست به وزنه شدند تا خودشان را برای مسابقات پیش رو آماده کنند. البته حافظ قشقایی از همان ابتدای اردو به دلیل ابتلاء به کرونا در این اردو حضور نداشت و کیانوش رستمی هم با توجه به خصوصیات و تصمیمات شخصی و همیشگی خود در اردو حاضر نشد!

به هر حال اردوی تیم ملی وزنه‌برداری از روز دهم آبان ماه در کمپ تیم‌های ملی پس از انجام تست کرونا و با شرایط قرنطینه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به مدت ۴۰ روز آغاز شد. ضمن اینکه طبق نظر کادر فنی، قرار است عملکرد ملی‌پوشان در هفته اول لیگ برتر وزنه‌برداری به منزله رکوردگیری تیم ملی برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا محاسبه شود.

به گزارش “ورزش تایمز”، پیکارهای لیگ برتر وزنه برداری امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا در دو هفته برگزار خواهد شد که قرار است هفته نخست این مسابقات اواخر آذر به میزبانی اهواز و هفته دوم آن در بهمن ماه برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *