پنجشنبه , ۷ فروردین ۱۳۹۹

رسول جزینی: به همه ملی‌پوشان برنامه تمرینی داده‌ایم


به گزارش “ورزش تایمز”، رسول جزینی با بیان این مطلب افزود: خدا رو شکر با برنامه ریزی که انجام شده و پیگیری‌هایی که بعمل آمده، به صورت مجازی با کشتی گیران در ارتباط هستیم و با ارائه برنامه تمرینی، کشتی گیران در حال انجام تمرینات خودشان به صورت انفرادی هستند.

وی تصریح کرد: همه فرنگی کاران می دانند که کارشان را باید تمام و کمال انجام بدهند و خوب کار می کنند هرچند که در اردو می توانستند بهتر تمرین کنند و از برخی مزایا محروم هستند، ولی به هرحال باید خودشان با شرایط پیش آمده تطبیق بدهند.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: هم اکنون در کنار خانواده خود در اصفهان هستم اما به نظرم مردم موضوع شیوع ویروس کرونا را جدی نگرفتند و اگر این اتفاق بیافتد به صورت یک فاجعه درخواهد آمد. ولی اگر در عکس آن باشد و مردم احتیاطات لازم را داشته باشند و آن چه که ستاد ملی مبارزه با کرونا توصیه می کند انجام دهند، فکر می کنم که خیلی زود می توانیم از شر این بلای وارداتی خلاص شویم.

جزینی افزود: متأسفم که مردم ما سال نو را با مقوله بدی چون شیوع کرونا آغاز می کنند اما خاصیتی که دارد این است که همه در کنار خانواده ها هستند. خطر این ویروس به لحاظ ناشناخته بودنش است و مواضع ما در مقابل یک دشمن ناشناخته این است که صبر کنیم و ببنیم راه حل زمین زدنش چه چیزی است و باید در خانه بمانیم و فکر نکنیم که ما به سایرین ربطی نداریم و جامعه واقعا زنجیر وار به هم وصل هستند و باید به اصطلاح با همکاری و هماهنگی همدیگر زنجیره شیوع ویروس کرونا را قطع کنیم و این حریف ناشناخته را شکست دهیم.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی در پایان خاطرنشان کرد: در زمان حاضر مهمترین تمرینات ما برای آماده سازی المپیک باید برگزار می شد و امیدوارم هرچه زودتر از شر این ویروس خلاص شویم تا اردوهای ما نیز زودتر آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *