یکشنبه , ۲۶ اسفند ۱۳۹۷

راه وشهرسازی گلستان قهرمان لیگ دسته یک کشتی آزاد شد/جنجال درفینال


به گزارش “ورزش تایمز”، مسابقات لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه‌های کشور شامگاه سه شنبه با قهرمانی تیم راه و شهرسازی گلستان در سالن امام خمینی (ره) گرگان به پایان رسید.

در دیدار فینال این رقابت‌ها، تیم‌های راه و شهرسازی گلستان و پتروشیمی بهشهر به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میزبان با برتری هشت بر دو موفق به کسب مقام قهرمانی شد.

در وزن ۵۷ کیلوگرم، محمد طهماسبی زاده از راه و شهرسازی گلستان با نتیجه ۹ بر صفر نادر نصری از پتروشیمی بهشهر را شکست داد.

در وزن ۶۱ کیلوگرم، علی اکبر زرودی از راه و شهرسازی گلستان به مصاف مهدی عشقی از پتروشیمی بهشهر رفت که نماینده گلستان ۶ بر یک به پیروزی رسید.

در وزن ۶۵ کیلوگرم، سورنا شکریان از پتروشیمی بهشهر ۶ بر یک صاحب تازیک را مغلوب کرد.

در وزن ۷۰ کیلوگرم، رقابت حمیدرضا سرگو از راه و شهرسازی گلستان و فرزاد عموزاد از پتروشیمی بهشهر با تساوی چهار بر چهار به پایان رسید که کشتی گیر میزبان به دلیل امتیاز درشت بیشتر به عنوان پیروز معرفی شد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم، مهرشاد اکبری از پتروشیمی بهشهر ۶ بر چهار بر مسعود کمروند از راه و شهرسازی گلستان غلبه کرد.

در وزن ۷۹ کیلوگرم، مجتبی اصغری از راه و شهرسازی گلستان ۱۰ بر چهار ابراهیم قلی پور از پتروشیمی بهشهر را شکست داد.

اما حواشی این دیدار در وزن ۸۶ کیلوگرم رقم خورد، جایی که آرش نیرآبادی از راه و شهرسازی گلستان و احمد بذری از پتروشیمی بهشهر به مصاف هم رفتند.

این دیدار در نهایت با برتری ۶ بر چهار نیرآبادی از تیم میزبان به پایان رسید که با اعتراض مربیان، کشتی گیران و هواداران تیم بهشهری به داوری همراه شد و درگیری شدید فیزیکی در سالن مسابقات را به همراه داشت.

این درگیری در نهایت با دخالت ماموران نیروی انتظامی خاتمه یافت و آزادکاران بهشهری در اوزان ۹۲، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم روی تشک حاضر نشدند تا به عنوان بازنده معرفی شوند.

در دیدار رده بندی هم بعدازظهر سه شنبه تیم‌های هیئت کشتی بندرگز و شهر بی نقطه ساری با یکدیگر دیدار کردند که نماینده ساری با برتری هشت بر دو مقام سوم را کسب کرد.

در پایان مسابقات لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه‌های کشور، تیم‌های راه و شهرسازی گلستان، پتروشیمی بهشهر و شهر بی نقطه ساری، به ترتیب با قرار گرفتن در مکان‌های اول تا سوم جواز حضور در لیگ برتر کشتی آزاد را کسب کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *