چهارشنبه , ۱۳ آذر ۱۳۹۸

دو کشتی‌گیر کشورمان راهی مرحله نیمه‌نهایی شدند


به گزارش “ورزش تایمز”، نمایندگان کشتی کشورمان از ظهر امروز جمعه مسابقات خود را در رقابت های کشتی جایزه بزرگ گرجستان آغاز کرده اند که تا این مرحله از مسابقات دو نماینده از ایران به نیمه نهایی اوزان خود راه یافتند.

بر این اساس در کشتی آزاد و در وزن ۸۶ کیلوگرم کامران قاسم پور در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد عباس اف از آذربایجان گذشت. وی در دور بعد نیز ساندرو امیناشویلی از گرجستان را با نتیجه ۱۱ بر یک شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی نیز محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۸ بر ۵ از سد الکسی لودیا از گرجستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

علی اکبر حیدری دیگر نماینده کشورمان در این وزن در دور نخست با نتیجه ۵ بر یک مغلوب اورخان نوریف از آذربایجان شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار در گروه بازنده ها را بدست آورد.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم نیز شهاب قوره جیلی در دور نخست با نتیجه ۵ بر یک پارسا نظری دیگر نماینده کشورمان را شکست داد. این فرنگی‌کار کشورمان در دور دوم با نتیجه ۵ بر صفر و ضربه فنی مغلوب کاندلاکی از آذربایجان شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند به کار خود در گروه بازنده ها ادامه دهد. پارسا نظری هم با توجه به شکست قوره جیلی از دور رقابت ها کنار رفت.

مسابقات نیمه نهایی اوزان فوق عصر امروز (جمعه) برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *