شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

دو شکست و دو پیروزی برای فرنگی‌کاران پنج وزن دوم


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اسلواکی، مسابقات مدعیان پنج وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان از ظهر امروز در شهر ترنوا اسلواکی آغاز شد.

بر این اساس نتایج فرنگی‌کاران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۶۰ کیلوگرم علیرضا نجاتی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف ایلیف از بلغارستان می رود و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور سوم با برنده کشتی گیران چین و آلمان مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۶۷ کیلوگرم یوسف حسینوند در دور نخست به مصاف بخشیلوف از ازبکستان رفت و با نتیجه ۵ بر ۳ شکست خورد. وی برای ادامه کار در گروه شانس مجدد باید منتظر فینالیست شدن این حریف ازبک باشد.

در وزن ۷۲ کیلوگرم امین کاویانی نژاد در دور اول با حسین اف از ازبکستان کشتی گرفت و توانست با نتیجه ۸ بر صفر پیروز شود. وی در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران الجزایر و کرواسی می رود.

در وزن ۸۲ کیلوگرم حسین فروزنده در مبارزه نخست به مصاف کیم از کره جنوبی رفت و با نتیجه ۸ بر ۳ از سد این حریف گذشت. وی در دور دوم با برنده نمایندگان صربستان و هند کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۹۷ کیلوگرم وحید دادخواه در دور اول در مقابل ساوولاینن از فنلاند با نتیجه ۵ بر یک باخت.وی برای ادامه کار در گروه شانس مجدد باید منتظر فینالیست شدن این حریف فنلاندی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *