شنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۹

دورخیز وزنه‌برداران ملی‌پوش برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا


محسن بیرانوند دبیر فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان در همین راستا به “ورزش تایمز” گفت: مطمئناً با توجه به برنامه‌های مدون فدراسیون وزنه برداری، تیم‌های ملی مردان و بانوان کشورمان با آمادگی قابل قبول در مسابقات جهانی و آسیایی حضور پیدا خواهند کرد. ضمن اینکه اردوی تیم ملی وزنه‌برداری نیز هم‌اکنون با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی در حال برگزاری است.

وی به بحران شیوع کرونا در کشور و تأثیر آن بر روند برنامه‌های عادی وزنه برداری اشاره کرد و گفت: بدیهی است شیوع کرونا در کشور باعث شد تا وزنه‌برداری هم مثل دیگر رشته‌های ورزشی تحت‌تأثیر قرار گیرد. البته فدراسیون تمامی تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا را به صورت دقیق انجام می‌دهد و به همین دلیل تمرین وزنه‌برداران و باشگاه‌های ورزشی در مناطق و شهرهای با وضعیت قرمز همچنان ممنوع است.

بیرانوند ادامه داد: با وجود شرایط سخت و غیرمعمول امسال، خوشبختانه توانستیم با کسب مجوز از ستاد ملی مبارزه با کرونا و فدراسیون پزشکی ورزشی، لیگ جوانان و بزرگسالان کشور را با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

دبیر فدراسیون وزنه برداری افزود: این رویدادها را باید اتفاق خوبی تلقی کرد چراکه امید و انگیزه بالایی را به وزنه برداران کشورمان می‌بخشید. طبیعی است هر وقت اردو یا مسابقه‌ای برگزار شود، مدعیان هم با جدیت و انگیزه بیشتری تمرین می‌کنند تا بتوانند به هدفشان برسند.

وی در پایان با تاکید بر وجود مسیری هموار برای پیشرفت و تحقق اهداف تمامی مدعیان تیم ملی گفت: مطمئناً تیم ملی وزنه‌برداری ایران، تنها مختص به اردونشینان فعلی نیست و دیگر مدعیان هم اگر خارج از اردو و پشت خط مانده‌اند، می‌توانند با تمرینات منسجم و منظم به آینده امیدوار باشند. کمااینکه برخی از آنها نیز هم اکنون مشغول تمرین و رسیدن به رکوردهای ایده آل هستند تا توسط کادر فنی به اردوی تیم ملی دعوت شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *