سه شنبه , ۶ فروردین ۱۳۹۸

دورخیز سنگین وزن کشتی آزاد برای بازگشت به اوج


به گزارش “ورزش تایمز”، پرویز هادی بعد از رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در وزن ۱۲۵ کیلوگرم برای حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو با فراز و نشیب های فراوانی روبرو شد و پس از شکست برابر کمیل قاسمی و برخی اتفاقات حاشیهای بعد از این مصاف به نوعی از میادین دور شد.

این آزادکار سنگین وزن اما بازگشتی مقتدرانه را در رقابتهای انتخابی امسال داشت و توانست به عنوان مدعی بدون شکست پیکارهای انتخابی، قهرمان وزن ۱۲۵ کیلوگرم شود. پرویز هادی در مصاف با مدعی جوان و باانگیزه ای از کرمانشاه، نشان داد از تجربه و توان بدنی بالاتری برخوردار است و با شکست یداله محبی، به عنوان نفر برتر این وزن به اردوی تیم ملی دعوت شد.

پرویز هادی که هم اکنون خود را در یکقدمی بازیهای آسیایی جاکارتا و رقابتهای جهانی مجارستان می بیند در مورد این فراز و نشیب طولانی به “ورزش تایمز” گفت: تمرینات اردوی تیم ملی کشتی آزاد از اواخر اردیبهشت ماه آغاز شده و شرایط و تمرینات عالی است. البته من مدتی در کشتی نبودم ولی هم اکنون با انگیزه بسیار بالایی به تمرینات بازگشتم تا بزودی بهترین نتایج را در سنگین وزن کسب کنم.

وی در مورد اینکه در کدامیک از میادین پیش رو در ترکیب تیم ملی قرار خواهد گرفت، گفت: به هیچ عنوان به اینکه در بازی‌های آسیایی جاکارتا یا رقابتهای جهانی مجارستان فکر نمی کنم. من سرباز تیم ملی هستم و هرجا که کادر فنی و رسول خادم تصمیم بگیرد به میدان می روم.

قهرمان سنگین وزن آسیا در پایان اظهار داشت: انگیزه بسیار بالایی برای فتح سکوهای افتخار دارم و مطمئن باشید حالا که فرصت پوشیدن تیم ملی را بدست آورده ام از دل و جان مایه خواهم گذاشت تا به بهترین نتایج دست یابم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *