یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

دل انگیز: بهترین‌های کشتی جهان در اسلواکی به میدان رفتند


روح اله دل انگیز در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر از اسلواکی بعد از فینالیست شدن سه نماینده ایران در رقابتهای جهانی جوانان گفت: دو فرنگی کاری که در سنگین وزن به فینال رسیدند حاصل زحمات مربیان سازنده و زحمت کشی است که در رشد و پیشرفت آنان نقش داشتند. فینالیست شدن این بچه ها در واقع حاصل تلاش یک مجموعه است و چه فدراسیون کشتی و چه کادر فنی تیم ملی در این رابطه نقش داشتند.

وی افزود: ما علاوه بر سه فینالیست روز نخست، یک نماینده هم در شانس مجدد داریم که می تواند به دیدار رده بندی برسد. از تمامی بچه ها انتظار کسب بهترین نتیجه را داریم و امیدوارم در نهایت پس از پایان رقابتهای جهانی به نتیجه مورد نظر و قابل قبول برسیم.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ادامه داد: از عملکرد ملی پوشان پنج وزن نخست رضایت دارم به خصوص دو فرنگی کار سنگین وزن که زیر نظر من در اردو تمرین می کردند و در نهایت دیدیم که به فینال رسیدند.

دل انگیز در خصوص قرعه های پنج وزن دوم هم گفت: مثل اوزان نخست در قرعه های پنج وزن دوم هم با رقبای بسیار سختی برخورد کردیم. البته آنچه مسلم است حریفان هم از ما ترس دارند و به تیم ما به عنوان تیم قهرمان جهان نگاه می کنند. بچه های ما هم همگی با انگیزه و توانمند هستند و من به موفقیت آنها بسیار امید دارم.

در پایان مسابقات مقدماتی پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان که در شهر ترنوا کشور اسلواکی در حال برگزاری است، پویا ناصر پور در وزن ۵۵ کیلوگرم، محمدهادی ساروی در وزن ۸۷ کیلوگرم و امین میرزازاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و بهرام معروف خانی در وزن ۶۳ کیلوگرم نیز در گروه بازنده ها حضور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *