یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

دغدغه اصلی فدراسیون احتمال تعلیق و محرومیت کشتی است


به گزارش “ورزش تایمز”، امیر توکلیان با بیان اینکه در حال حاضر یک گرجستانی رئیس فدراسیون رژیم اشغالگر قدس استف گفت: در رده سنی نوجوانان ۱۲ کشتی‌گیر آزاد و فرنگی‌کار این رژیم در مسابقات جهانی کرواسی حضور پیدا می کنند و این یکی از دغدغه های اصلی کادر فنی است.

وی ادامه داد: اکثر این کشتی‌گیران از کشورهای دیگر مانند روسیه، اوکراین و گرجستان آمده اند و برای اسرائیل کشتی خواهند گرفت.

توکلیان در مورد نامه جمعی از قهرمانان کشتی به مقام معظم رهبری در مورد خطر تعلیق ایران در مورد لابی صهیونیسم تصریح کرد: جا دارد از مقام معظم رهبری که در پاسخ به نامه کمیسیون ورزشکاران به مراجع ذیصلاح دستور دادند تشکر کنم و از این مراجع خواهش می کنم در این مقوله، خیلی جدی و پررنگ ظاهر شوند، چراکه خطر تعلیق ورزش ایران، بیش از پیش بسیار احساس می شود و دیگر نمی توان با راهکارهای قدیمی و همیشگی از این مشکل خارج شد.

نایب قهرمان اسبق کشتی جهان در پایان خاطر نشان کرد: اتحادیه جهانی کشتی و شخص نناد لالوویچ با توجه به تاکید کمیته بین المللی المپیک روی این موضوع بسیار حساس است و منتظر برخورد با کشتی ایران در مسابقات جهانی است و امیدوارم این موضوع به نحوی برطرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *