دوشنبه , ۱۸ آذر ۱۳۹۸

دبیر باید به کشتی استانها توجه بیشتری کند/ از انتخاب او خوشحالیم


عبدالله عزیزی پس از انتخاب علیرضا دبیر به عنوان رئیس فدراسیون کشتی به “ورزش تایمز” گفت: خیلی خوشحالم بعد از ۹ ماه بلاتکلیفی فدراسیون کشتی هم اکنون شاهد آن هستیم که علیرضا دبیر به عنوان رئیس انتخاب شده است. باید از تمامی اعضای مجمع به دلیل این همدلی و اتحاد تشکر کنیم، چراکه سرانجام توانستند سکان هدایت فدراسیون کشتی را بعد از مدتها بلاتکلیفی به دست مدیری توانمند بسپارند.

وی در خصوص دو مرحله‌ای شدن انتخابات هم گفت: به هر حال شاهد رقابتی عادلانه و مطلوب بودیم که در نهایت علیرضا دبیر توانست با رای اعتماد اکثریت اعضای مجمع به عنوان رئیس انتخاب شود. دبیر به رغم فشار زیادی که چند روز قبل از انتخابات متحمل شد، وارد گود شده بود و همدلی و حمایت اعضای مجمع توانست در نهایت به انتخاب او منتهی شود.

رئیس هیات کشتی استان تهران به اولویت برنامه‌های علیرضا دبیر هم اشاره کرد و افزود: یکی از مهمترین اولویت‌های رئیس جدید باید توجه ویژه به کشتی استانها باشد چراکه ما استعدادهای ناب و ارزشمندی در سراسر کشور داریم که باید مورد حمایت و توجه قرار گیرند. این بچه‌ها سرمایه‌های ملی ورزش ایران هستند که باید در کنار نسل قهرمانان به آنها هم توجه ویژه ای شود.

عزیزی در پایان به انتظارات اعضای مجمع و اهالی کشتی از علیرضا دبیر اشاره کرد و گفت: تنها خواسته ما از او این است که با توجه به کسب آرای لازم برای رسیدن ریاست، تمام توان و پتانسیل خود را برای موفقیت کشتی به کار گیرد. ضمن اینکه ما هم همواره به عنوان حامی در کنار او هستیم و سعی خواهیم کرد برای رسیدن به اهداف مشترک کشتی از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *