چهارشنبه , ۱۸ فروردین ۱۴۰۰

داوران رقابت‌های انتخابی کشتی نوجوانان و جوانان مشخص شدند


به گزارش “ورزش تایمز”، رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و جوانان روزهای ۱۵ تا ۲۳ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

اسامی داوران بین المللی قضاوت کننده در این مسابقات به شر ح زیر است:

انتخابی تیم کشتی فرنگی نوجوانان- سنندج ۱۵ تا ۱۷ فروردین ماه:

سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی (تهران) درجه یک
ژوری: کامران سلطانی زاده (تهران) درجه یک
داوران درجه یک: امیرحسین رهنما (سمنان) محمد رحیم پور (کردستان) ابراهیم یزدان پناه (آذربایجان غربی) علی پورکریم (تهران) ذبیح اله کوهستانی (البرز) محسن جلیلیان (اروند)
داوران درجه دو: عباس کارگرپور (تهران) رضا نقی لو (زنجان) سعید نصرت پناه (تهران) ساسان سالاری (فارس) فرید بهرامی (لرستان) ایمانعلی فروغی نژاد (سیستان و بلوچستان)
داوران درجه سه: سیاوش مهتاب منش (تهران) محمدحسین یاراحمدی (چهارمحال و بختیاری) عدنان خدامرادی (کردستان) جلال حبیبی (خوزستان) حامد علیزاده (بوشهر) مهدی هاشمی (لرستان)

انتخابی تیم کشتی آزاد نوجوانان – رامسر ۱۷ تا ۱۹ فروردین ماه:

سرپرست فنی: سید محمد افتخاریان (البرز) درجه یک
ژوری: بهنام شیرمحمدی (تهران) درجه یک
داوران درجه یک: رضا علی اصغری (گیلان) افشین رادمرد (گیلان) مهدی آقاولی (تهران) وحید خوش طینت (تهران) احمد تاجیک (تهران) هژار عباسی (آذربایجان غربی)
داوران درجه دو: رضا صالح آبادی (خراسان رضوی) شیرزاد غلامزاده (لرستان) کاظم عقیقی (خراسان جنوبی) محمدعلی احمدی (مازندران) حمیدرضا موسوی (سمنان) حسن گلدشتی (مازندران)
داوران درجه سه: محمدعلی صمدی (مازندران) علی لاریجانی (مازندران) امین رضاپور (گیلان) میثم قوتی (تهران) مهدی سمیعی فر (لرستان) جواد واحدی (تهران)

انتخابی تیم کشتی فرنگی جوانان- سنندج ۱۹ تا ۲۱ فروردین ماه:

سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی (تهران) درجه یک
ژوری: محمد رحیم پور (کردستان) درجه یک
داوران درجه یک: بابک امجدی (تهران) مسعود رستمی پور (تهران) کامران سلطانی زاده (تهران) سید فرشید میرهاشمی (آذربایجان شرقی) مرتضی زورمند (البرز) محسن جلیلیان (اروند)
داوران درجه دو: غلامرضا محمدنژاد (مازندران) محمود مدبر (کرمانشاه) حمید عابدی (سیستان و بلوچستان) محمودرضا ستوده (لرستان) مهدی شهبازی (کرمانشاه) میلاد قلاوند (اروند)
داوران درجه سه: علی علیزاده (آذربایجان شرقی) ایوب یزدان پور (کرمانشاه) فرشاد امیری (کرمانشاه) عدنان خدامرادی (کردستان) سالار بالی تبار (مازندران) امین تادین (خوزستان)

انتخابی تیم کشتی آزاد جوانان – تهران ۲۱ تا ۲۳ فروردین ماه:

سرپرست فنی: اردوان صاحب (خوزستان) درجه یک
ژوری: امیرحسین رهنما (سمنان) درجه یک
داوران درجه یک: رضا علی اصغری (گیلان) مهدی آقاولی (تهران) احمد تاجیک (تهران) بهنام شیرمحمدی (تهران) حسام امامی (خراسان رضوی) ذبیح اله کوهستانی (البرز)
دوران درجه دو: حسین چرمی (زنجان) سیفعلی سلمان پور (قم) حسین عسگری (تهران) سیامک گودری (فارس) عمران جباری (مرکزی) مهدی صدوقی (اصفهان)
داوران درجه سه: نادر مرادی (تهران) محمدحسین محمدپور (کرمان) بیژن روزبهانی (همدان) افشین صمدی زاده (آذربایجان شرقی) مهدی رضایی قلعه (مازندران) میثم ساداتی (مازندران)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *