سه شنبه , ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

داودی: برای موفقیت در تیم بزرگسالان نیاز به رکوردهای بهتری دارم


به گزارش “ورزش تایمز”، علی داودی یکی از اردونشینان جوان تیم ملی وزنه برداری در حاشیه تمرینات این تیم در جمع خبرنگاران گفت: اردوی کنونی تیم ملی از اواخر دی‌ماه آغاز شده که من با توجه به نظر شورای عالی و کادر فنی به اردوی بزرگسالان دعوت شدم. البته من با توجه به شرایط سنی می توانم یکسال دیگر هم در رده جوانان وزنه بزنم.

وی افزود: خوشبختانه هم اکنون شرایط  جسمی و روحی خوبی دارم و امیدوارم بتوانم در رقابت های بین المللی جام فجر به عنوان یکی از مراحل گزینشی المپیک ۲۰۲۰ توکیو نتایج خوبی را کسب کنم. ضمن اینکه هدف من این است که ابتدا در بین ۳ وزنه بردار برتر رقابت‌های جهانی سال ۲۰۱۹ در تایلند قرار بگیرم.

قهرمان وزنه برداری جوانان جهان با اشاره به اینکه باید رکوردهای بالاتری را برای موفقیت در رده بزرگسالان ثبت کند، گفت: خوشبختانه در مدت حضورم در اردوهای تیم ملی شرایط خوبی کسب کردم و وزنه‌های خوبی را زدم. باید روز به روز پیشرفت کنم و به رکوردهای بالاتری برسم تا شاید به عنوان نماینده ایران در المپیک ۲۰۲۰ وزنه بزنم. همه ملی پوشان حاضر در اردو از قهرمانان جهان و المپیک هستند، اما من هم تلاش می‌کنم در کنار این بزرگان خودی نشان دهم و جواز حضور در المپیک را کسب کنم.

وی درباره حضورش در مسابقات وزنه‌برداری جام فجر و غیبت وزنه‌برداران فوق سنگین ایران در این رقابت‌ها گفت: بعد از مسابقات بزرگسالان جهان تنها چند روز استراحت کردم و بلافاصله تمریناتم را از سر گرفتم تا زمان را از دست ندهم. هدف همه وزنه‌برداران حضور در المپیک است و جام فجر یکی از اهداف پیش روی ما در این مسیر است. البته از نظر امتیاز کمی از رقیبانم عقب هستم و باید بیشتر تلاش کنم تا این فاصله را در جام فجر جبران کنم.

داودی در پایان تصریح کرد: تا مسابقات جهانی سال آینده زمان خوبی دارم و سعی می‌کنم با رکورد خوبی به این مسابقات برسم. شاید نتوانم قول کسب مدال طلا را بدهم، اما حتما برای نقره مبارزه خواهم کرد و قول می‌دهم در المپیک برای مدال طلا وزنه بزنم و رقابت کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *