پنجشنبه , ۱۹ تیر ۱۳۹۹

دانشگاه آزاد کشتی‌گیر خارجی جذب نخواهد کرد/ برپایی اردوی ۱۰ روزه


هادی حبیبی در گفتگو با “ورزش تایمز” با بیان اینکه برنامه ریزی های لازم برای حضور جام باشگاههای جهان صورت گرفته اظهار داشت: تیم دانشگاه آزاد اسلامی توانست با کسب عنوان سومی در لیگ برترکشتی آزاد، مجوز حضور در جام باشگاه های جهان را کسب کند که ما از هم اکنون مشغول برنامه ریزی برای حضوری شایسته در این میدان بین المللی هستیم.

وی افزود: طبق تقویم اتحادیه جهانی کشتی قرار است مسابقات کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های جهان طی روزهای ۲۷ تا ۲۹ آذرماه به میزبانی بجنورد برگزار شود که ما در نظر داریم قبل از حضور در این پیکارها، یک اردوی ۱۰ روزه را برای آماده سازی آزادکاران برگزار کنیم.

سرپرست تیم کشتی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص جذب کشتی گیر خارجی هم گفت: تیم دانشگاه آزاد به دلیل بحث پرداخت دلاری به کشتی گیران خارجی و برخی مشکلات ترجیح داده تا در جام باشگاه های جهان از نفرات خارجی استفاده نکند. ضمن اینکه ترکیب قبلی تیم هم حفظ خواهد شد و با همان نفراتی که در لیگ برتر به میدان رفتیم در جام باشگاه های جهان شرکت خواهیم کرد.

حبیبی در پایان خاطر نشان کرد: در مجموع با این هدف در رقابتهای جام باشگاه های جهان به میدان می رویم که نماینده شایسته ای برای ایران باشیم و در کنار دیگر تیم های ایرانی به نتایج خوبی دست یابیم.

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم‌های بازاربزرگ ایران، اترک خراسان شمالی و دانشگاه آزاد اسلامی مازندران به عنوان تیمهای اول تا سوم لیگ برتر کشتی سهمیه حضور در جام باشگاه‌های جهان را کسب کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *