یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

حکم محرومیت برادران عبدولی کاهش نیافته است


به گزارش “ورزش تایمز”، نادر شکری با بیان اینکه رأی کمیته انضباطی در مورد متخلفین رقابت های انتخابی تیم های ملی بلافاصله اعلام شد گفت: مدت زمان محرومیت در آرای صادره از زمان صدور آن محاسبه می شود. طبق آیین نامه انضباطی، کشتی‌گیران می توانستند در کمیته استیناف فدراسیون نسبت به رأی صادره درخواست تجدیدنظر کنند و در مورد برادران عبدولی، آنها در زمان مقرر نسبت به درخواست تجدید نظر در کمیته استیناف اقدام کردند.

وی تصریح کرد: در مورد سعید عبدولی هم با توجه به حضور وی در کمیته استیناف و بررسی صورت گرفته، حکم قبلی وی شامل شش ماه محرومیت قطعی و شش ماه محرومیت تعلیقی مجموعه یکسال بود که در استیناف مدت یکسال باقی ماند لیکن با اعمال کیفیات مخففه به ۳ ماه قطعی و ۹ ماه تعلیقی تغییر کرد  و در نهایت حکم نهایی وی ۳ ماه محرومیت قطعی و ۹ ماه محرومیت تعلیقی است.

شکری اظهار داشت: ضمن اینکه مدت زمان محرومیت سامان عبدولی همچنان باقی است و کمیته استیناف فقط ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی را بخشیده است، محرومیت وی نیز از سه ماه قطعی به سه ماه تعلیقی تبدیل شد ولیکن با توجه به اینکه ایشان قبلا محرومیت تعلیقی داشته اند سه ماه محرومیت قبلی نیز بایستی اعمال شود.

رئیس کمیته انضباطی و حقوقی فدراسیون کشتی در پایان خاطر نشان کرد: البته طبق آیین نامه انضباطی در صورتی که دو سوم محرومیت کشتی گیران طی شود، آنها می توانند درخواست بخشش دهند و با نظر رئیس فدراسیون مابقی محرومیت آن ها بخشیده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *