یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

حضور ۷ کشتی‌گیر روسی و گرجستانی در بازی‌های آسیایی!


به گزارش “ورزش تایمز”، در رقابتهای کشتی بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا که طی روزهای ۲۸ تا ۳۱ مرداد برگزار می شود در کشتی آزاد، مدعیان ۵۷، ۶۵، ۷۴، ۸۶، ۹۷، ۱۲۵ کیلوگرم و در کشتی فرنگی کشتی گیران اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۷، ۸۷، ۹۷، ۱۳۰ کیلوگرم حضور خواهند داشت و ۶ وزن نیز به کشتی زنان اختصاص داده شده است.

در همین راستا، ماگومد ابراگیم اف دارنده مدال برنز المپیک و قهرمان آسیا در وزن ۹۷ کیلوگرم، رشید قربان اف دارنده مدال برنز جهان و قهرمان آسیا در وزن ۸۶ کیلوگرم از ازبکستان، مسلم اولویف و ماگمود موسی‌یف قهرمان آسیا در وزن های ۷۴ و ۹۷ کیلوگرم در ترکیب قرقیزستان و آدام باتیروف در وزن ۷۴ کیلوگرم از بحرین کشتی گیران روسی الاصل حاضر در این مسابقات هستند.

همچنین دیوید مودزمانشویلی گرجستانی نایب قهرمان المپیک و نفر سوم جهان در وزن ۱۲۵ کیلوگرم نیز دیگر کشتی‌گیر دوتابعیتی ازبکهاست. گئورگی ساکانالیدزه  کشتی گیر عنوان دار گرجستانی نیز در وزن ۱۲۵  کیلوگرم در ترکیب قطر به میدان می رند.

البته سایر کشورهای استقلال یافته شوروی سابق همچون تاجیکستان و ترکمنستان نیز در این سالها از قافله عقب نمانده و با به خدمت گرفتن کشی گیران روسی سعی در کسب مدال در بازیهای آسیایی خواهند داشت.

بازی های آسیایی با حضور این چهره های نامدار و در کنار کشتی گیران کشورهایی همچون هند، کره شمالی، ژاپن، کره جنوبی، قزاقستان، قرقیزستان و ازبکستان سطح فنی مسابقات را افزایش خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *