یکشنبه , ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

حضور کشتی‌گیران در مناطق زلزله‌زده روحیه‌بخش بود


محمد حسین محبی در گفتگو با “ورزش تایمز”، با تقدیر از حضور آزاد و فرنگی کاران ملی‌پوش در مناطق زلزله زده اظهار داشت: قهرمانان کشتی در طول تاریخ ثابت کرده اند که همواره در مواقع مصیبت و گرفتاری در کنار مردم هستند و تا توانستند برای کاهش درد و رنج مردم کوشیده اند.

عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد به بازتاب مطلوب این اقدام اشاره کرد و افزود: بسیاری از هموطنان زلزله زده تمام زندگی خود را در اثر این بلای طبیعی از دست دادند و نمی توان گرفتاری و ناراحتی آنان را توصیف کرد، اما حضور قهرمانان ورزشی از جمله کشتی گیران ملی پوش توانست تا حدی آنان را آرام و دلگرم کند.

پیشکسوت کشتی کشورمان ادامه داد: خوشبختانه مردم دلسوز ایران تا به امروز کمک‌های قابل توجهی را به زلزله زده ها رسانده اند، اما قطعا نباید این عزیزان را فراموش کرد و همچنان برای مدت طولانی از این مصیبت زدگان حمایت و دلجویی کرد. در برخی از مناطق استان کرمانشاه، حجم تخریب و خسارات بسیاری بالاست و مطمئنا نیاز به زمان و هزینه قابل توجهی برای بازگشت آرامش و زندگی عادی به این مناطق است.

وی در پایان گفت: مردم ایران بار دیگر ثابت کردند در روزهای سخت و حساس دوشادوش هم هستند و مثل یک خانواده بزرگ در سراسر کشور از یکدیگر حمایت می کنند.

به گزارش “ورزش تایمز”، رسول خادم رئیس و حمید بنی تمیم نایب رئیس فدراسیون کشتی و همچنین قاسم رضایی، حسن رحیمی، کمیل قاسمی، حسن یزدانی، سعید عبدولی، مسعود اسماعیل پور، حسین نوری و محمدعلی گرایی هفته گذشته به نمایندگی از ملی پوشان کشتی برای کمک به زلزله زدگان به کرمانشاه سفر کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *