یکشنبه , ۱۶ خرداد ۱۴۰۰

حضور نفرات برتر جام تختی در اردوی کشتی فرنگی


به گزارش “ورزش تایمز”، پیکارهای کشتی فرنگی جام تختی هفته گذشته برگزار شد و طی آن نفرات برتر و مدعی اوزان دهگانه مشخص شدند. این رقابتها از اهمیت زیادی برای کادر فنی تیم ملی و مدعیان برخوردار بود چراکه به عنوان یکی از مراحل انتخابی تیم ملی برای حضور در رقابتهای جهانی ۲۰۲۱ نروژ تلقی می‌شد.

بر این اساس کادر فنی تیم ملی که هم اکنون روزهای پایانی اردوی اخیر فرنگی‌کاران را زیر نظر دارد قرار است از اردوی بعدی از نفرات برتر جام تختی هم دعوت بعمل آورد.

اردوی کنونی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در المپیک توکیو از روز ۲۹ اردیبهشت در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی آغاز شده و تا روز ۸ خردادماه ادامه دارد. بدین ترتیب کادر فنی اعلام کرد با توجه به اینکه بعد از جام‌تختی برخی کشتی‌گیران به شهر خود بازگشتند، بنابراین زمانی از اردو را از دست خواهند داد که به همین دلیل نفرات شاخص جام تختی در اردوی بعدی به ما اضافه خواهند شد.

ین در حالی است که تیم منتخب کشتی فرنگی کشورمان نیز باید طی روزهای ۲۲ و ۲۳ خرداد در تورنمنت بین المللی پیتلاسینسکی لهستان حضور یابد. تورنمنتی که قرار است محمدهادی ساروی و مهدی بالی در وزن ۹۷ کیلوگرم و امیر قاسمی منجزی، امین میرزازاده و علی اکبر یوسفی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم به عنوان ملی پوشان ایران در آن به میدان بروند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *