دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

حضور در مناطق زلزله‌زده وظیفه ما بود/کمک‌ها نباید کوتاه‌مدت باشد


حسن رحیمی در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص حضور کشتی گیران تیم ملی درمناطق زلزله زده استان کرمانشاه اظهار داشت: در سفر به این استان سعی کردیم با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته بیشتر از مناطق  و روستاهایی بازدید کنیم که کمتر مورد توجه بودند.

دارنده مدال برنز المپیک تاکید کرد: در این سفر بیشتر تلاش کردیم اقلام خوراکی، شیرخشک، لباس گرم و وسایل مورد نیاز نوزادان و کودکان را به همراه بیاوریم و میان زلزله زدگان توزیع کنیم.

وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه آب و مواد غذایی به حد چند روز آینده در آن مناطق وجود داشت و از مردم می خواهیم که پتو، لباس گرم، شیرخشک و لوازم بهداشتی به آن مناطق ارسال کنند.

دارنده مدال طلای کشتی جهان گفت: وقتی دیدیم حضور ما در میان مردم و درددل با ما ،مقداری از  رنج و آلام آنها را کاست، بسیار خوشحال شدیم و امیدوارم با توجه به فرا رسیدن فصل سرما هر چه زودتر سرپناه مطلوبی برای این عزیزان فراهم شود. ضمنا امیدوارم کمک ها تنها معطوف به این چند روز نباشد.

رحیمی در پایان گفت: از مسولان می خواهم در راه توزیع کمک های مردمی سازماندهی بهتری وجود داشته باشد تا کمک ها در اختیار تمامی مردم قرار گیرد.

به گزارش “ورزش تایمز”، قاسم رضایی، حسن رحیمی، کمیل قاسمی، حسن یزدانی، سعید عبدولی، مسعود اسماعیل پور، حسین نوری و محمدعلی گرایی به نمایندگی از سوی ملی پوشان کشتی آزاد و فرنگی صبح دروز به همراه رسول خادم رئیس و حمید بنی تمیم نایب رئیس فدراسیون کشتی برای کمک به زلزله زدگان به کرمانشاه سفر کردند.

کشتی گیران که برخی کمک های غیر نقدی و جمع آوری شده از سوی خود و مردم و جامعه کشتی را به همراه داشتند با توقفی کوتاه در شهر کرمانشاه، بلافاصله راهی مناطق زلزله زده شدند و از مناطق ثلاث باباجانی و ازگله بازدید و ضمن دیدار و ابراز همدردی با هموطنان خود، این کمک ها را به آنها اهداء کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *