سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

حسین‌خانی مغلوب جردن باروز شد/ پیروزی هادی و یخکشی برابر حریفان


به گزارش “ورزش تایمز”، در ادامه پیکارهای مقدماتی کشتی آزاد قهرمانی جهان که از ظهر امروز با مصاف مدعیان چهار وزن نخست آغاز شده است، مصطفی حسین‌خانی در وزن ۷۴ کیلوگرم در دور دوم به مصاف جردن باروز قهرمان جهان و المپیک از آمریکا رفت و با نتیجه ۴ بر ۳ باخت. 

آزادکار کشورمان تا ثانیه های پایانی با نتیجه ۳ بر ۳ برنده میدان بود، اما در واپسین ثانیه ها امتیاز از دست داد و پیروزی را با شکست عوض کرد. وی در دور نخست مقابل دی لومائو از جزایر پالائو با نتیجه ۱۱ بر صفر به برتری رسیده بود.

همچنین پرویز هادی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم در دور دوم به مصاف ابراگیم سعیداف دارنده مدال برنز المپیک از بلاروس رفت و با نتیجه ۱۱ بر ۲ به پیروزی رسید. هادی در نخستین مصاف خود موفق شد با نتیجه ۱۱ بر صفر مقابل رادوسلاو باران از لهستان به برتری برسد و راهی دور دوم شود.

محمدباقر یخکشی نیز در وزن ۶۱ کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم  عباس رحمان اف دارنده مدال برنز آسیا از ازبکستان را با نتیجه ۷ بر صفر شکست داد. وی در دور سوم  با برنده دیدار میان خولیس بونه رودریگوئز دارنده مدال برنز جهان از کوبا و ایوان گویدا دارنده مدال برنز اروپا از رومانی کشتی بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *