پنجشنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۷

حسرت کسب مدال جهانی و المپیک برایم ماند/ از هیچکس دلخور نیستم


میثم نصیری در گفتگو با “ورزش تایمز”، با تاکید بر اینکه در خصوص خداحافظی از دنیای قهرمانی از کسی دلخور نیست، گفت: امسال با توجه به شرایطی که در کشتی داشتم، به این نتیجه رسیدم که نمی توانم به هدفم که کسب مدال در رقابت های جهانی بود برسم. در واقع نمی خواهم خودم را گول بزنم و بهتر دیدم که دیگر  در تیم ملی کشتی نگیرم.

قهرمان کشتی آزاد آسیا در خصوص پاداش قهرمانان مدال آور نیز گفت: در رقابت های آسیایی شدم صاحب مدال طلا و باید ۳۰ سکه به عنوان پاداش به من تعلق می گرفت، ولی متأسفانه چیزی که به صورت ریالی پرداخت شد نصف آن بود. در صورتی که می توانستم در لیگ کشتی بگیرم و مبلغی حدود ۱۲۰ میلیون تومان به راحتی دریافت کنم.

نصیری اظهار داشت: در این مدت که در ترکیب تیم ملی بودم مدام تلاش کردم و به هیچ چیز جز رسیدن به موفقیت فکر نمی کردم، اما نمی دانم چطور نتوانستم روی سکو بروم، من برای تیم ملی خیلی ارزش قائلم، اما دیگر نمی خواهم در تیم ملی باشم، چراکه اگر قرار باشد مدال نگیرم، حضورم در تیم ملی فایده ای ندارد.

وی ادامه داد: من اعتقاداتی دارم و نمی خواهم از بیت المال برایم هزینه شود و به مسابقات بروم و نتیجه نگیرم. در واقع زمانی حضورم در اردوی تیم ملی منطقی بود که از زحمات خود نتیجه می گرفتم.

نصیری خاطرنشان کرد: بدون اینکه حق کسی ضایع شود و با برتری در رقابت های انتخابی و قانونمند راهی مسابقات المپیک و جهانی شدم. متاسفانه در این چند سال که عضو تیم ملی بودم حمایتی از طرف مسئولان استانم از من نشد و حالا هم انتظاری از کسی ندارم. فقط برای کادر فنی و کشتی‌گیران تیم ملی در رقابت های پیش رو از جمله بازیهای آسیایی و مسابقات جهانی آرزوی موفقیت می کنم.

وی در پایان گفت: تنها گلایه‌ام از افرادی است که پس از  خداحافظی من از تیم ملی، اخبار و نظرات غیر واقعی را مطرح کردند که آنها را هم به وجدانشان واگذار می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *