شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

حاجی‌پور و قادریان قهرمان شدند/ارسلان به مدال برنز رسید


به گزارش “ورزش تایمز”، رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جایزه بزرگ مجارستان با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر گیور مجارستان آغاز شد که در پایان روز نخست محسن حاجی پور و یوسف قادریان در اوزان ۶۳ و ۸۲ کیلوگرم صاحب مدال طلا شدند و علی ارسلان در وزن ۷۲ کیلوگرم نیز به مدال برنز رسید.

نتایج کشتی‌گیران کشورمان در روز نخست این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن ۶۳ کیلوگرم، محسن حاجی پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم تاماس از صربستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی مقابل وانچا از کشور مجارستان به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. حاجی پور در دیدار فینال با نتیجه ۳ بر ۲ حسین محمد از کشور مصر را مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.

در وزن ۷۲ کیلوگرم علی ارسلان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل فریتچ از مجارستان به برتری رسید اما در دیدار نیمه نهایی مقابل اتلینگر از کرواسی مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه ۱۴ بر ۳ ژانگ از چین را شکست داد و به مدال برنز رسید.

در وزن ۸۲ کیلوگرم یوسف قادریان در دور اول پولیوادوف از قزاقستان را شکست داد وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی مقابل عزیزبیکوف از قرقیزستان به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت. قادریان در دیدار فینال پیتر باکسی (قهرمان جهان ۲۰۱۴) از کشور مجارستان را با نتیجه ۶ بر ۳ از پیش رو برداشت و صاحب مدال طلا شد.

در روز دوم این مسابقات امروز یکشنبه نیز محمد فقیری و رضا عباسی در وزن ۶۰ کیلوگرم، محمدرضا گرایی و حامد تاب در وزن ۶۷ کیلوگرم و مهدی فلاح در وزن ۸۷کیلوگرم به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

بر اساس برنامه این مسابقات که به عنوان سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی نیز محسوب می شود، رقابتهای اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم روز ۲ تیر و رقابت های اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم روز ۳ تیرماه برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *