سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

تیم منتخب کشتی فرنگی اوایل تیرماه به مجارستان می‌رود


به گزارش “ورزش تایمز”، اردونشینان تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا از روز ۲۸ اردیبهشت ماه وارد نخستین مرحله از تمرینات آماده سازی شدند که این تمرینات طبق برنامه کادر فنی، فردا دوشنبه به پایان می رسد.

موسی طباطبایی سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان با بیان اینکه تمرینات کنونی فردا با برگزاری یک جلسه تمرین مرور فن به پایان خواهد رسید، گفت: در این مرحله از تمرینات که زیر نظر علی اشکانی سرمربی تیم ملی و همکارانش در کادر فنی در خانه کشتی تهران آغاز شد، از ابتدا تمرینات نسبتا سبک و متنوعی همچون بدنسازی، دو میدانی و کشتی را در دستور کار قرار دادیم. البته این تمرینات فردا به پایان خواهد رسید و بچه ها به مرخصی کوتاه مدت خواهند رفت.

وی با اشاره به برنامه تمرینی امروز نیز گفت: فرنگی‌کاران اردوی تیم ملی صبح امروز را هم استراحت داشتند که البته باید در تمرین نوبت بعد از ظهر به کار با وزنه بپردازند. تمرینات فردا نیز به مرور فن اختصاص خواهد داشت تا این مرحله از اردو بدین شکل به پایان برسد.

طباطبایی در پایان با اشاره به اعزام تیم منتخب کشتی فرنگی ایران به نخستین تورنمنت بین المللی بعد از اردوهای کنونی گفت: ملی پوشان فرنگی کار در اولین حضور در تورنمنت های تدارکاتی خود در روزهای ۲ و ۳ تیرماه در رقابتهای جایزه بزرگ مجارستان شرکت خواهند کرد.

به گزارش “ورزش تایمز”، دومین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی از روز ۱۲ خردادماه در خانه کشتی آغاز می شود که این مرحله از اردو به گفته کادر فنی حدود ۱۲ روز ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *