شنبه , ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

توقع بیشتری از آزادکاران امید داشتیم/ کریمی شایسته مدال طلا بود


محمدحسین محبی در گفتگو با “ورزش تایمز” با بیان اینکه انتظارات شورای فنی از تیم امید بسیار بیشتر از اینها بود، اظهار داشت: برخی از آزادکاران تیم امید که در رقابتهای جهانی زیر ۲۳ سال در لهستان به میدان رفتند از نفرات باتجربه و میدان دیده ای بودند که ما از آنها انتظار بیشتری داشتیم. متاسفانه این نفرات به هر دلیل نتوانستند مدال بگیرند و با ناکامی در این رقابتها خارج شدند.

وی در خصوص اتفاقی که برای علیرضا کریمی افتاد، تصریح کرد: بدشانسی علیرضا کریمی و همگروهی با حریفی از رژیم اشغالگر قدس که به ناکامی این جوان توانمند و شایسته منتهی شد را نباید به نتایج ضعیف برخی از آزادکاران امید ربط داد. کریمی اگر می توانست بدون مشکل به مبارزاتش ادامه دهد، قطعا قهرمان شده بود.هر چند اگر او طلا گرفته بود، تیم ایران سوم می شد اما این دلیل نمی شود که از عملکرد ضعیف برخی از آزادکاران باتجربه این تیم غافل شد.

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه افزود: البته باید انصاف را در نظر داشت، چراکه تیم امید زمان کافی برای آماده سازی در رقابتهای جهانی را نداشت و به رغم داشتن مهره های باتجربه و آماده، نتوانست به نتیجه مطلوب دست یابد.

عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد در پایان گفت: مطمئنا در نشست آتی شورای فنی به بررسی عملکرد تمامی اعضای تیم امید خواهیم پرداخت تا نقاط ضعف تیم مشخص و برای میادین بعدی برطرف شود.

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم کشتی آزاد امید ایران با کسب یک مدال طلا و ۲ مدال برنز و عنوان هشتمی به کار خود در رقابت های قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان (امیدها) پایان داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *