سه شنبه , ۱۷ تیر ۱۳۹۹

تمهیدات کمیته داوران کشتی برای مرحله نهایی لیگ برتر


به گزارش “ورزش تایمز”، مرحله نهایی رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور روز سه شنبه ۲۱ آبان ماه به میزبانی شهر یزد برگزار خواهد شد. بدین ترتیب پرونده این رقابتها که امسال با ادعای سازمان لیگ فدراسیون کشتی با حال و هوای متفاوتی نسبت به سالهای گذشته برگزار شد، بسته می شود.

البته در طول برگزاری پیکارهای لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی امسال، شاهد برخی اتفاقات و حواشی خاصی هم بودیم. در برخی از این حواشی نیز پای داوران وسط کشیده شد و طرفین درگیری، هر کدام با توجه به ذهنیت خود، داوران را مقصر یا مُبرا دانستند.

در همین راستا ناصر فروتن رئیس کمیته داوران فدراسیون کشتی با تاکید بر اینکه کم اشتباه‌ترین داوران برای قضاوت دیدارهای نهایی لیگ برتر انتخاب شده اند، به “ورزش تایمز” گفت: در مجموع می‌توان به عملکرد داوران در لیگ برتر نمره قبولی داد، چراکه اگر اشتباهی هم بطور سهوی رخ داده باشد در سرنوشت تیم ها و کشتی های حساس تاثیری نداشت.

وی در پایان افزود: ما با توجه به حساسیت های مسابقات نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی که قرار است بزودی در شهر یزد برگزار شود، تمهیدات خاصی را در نظر داریم. از این رو داورانی برای قضاوت انتخاب شده اند که جزو مجرب ترین و کم اشتباه ترین داوران ما در طول رقابتهای لیگ محسوب می شوند. طبیعتا داوران درجه یک بین المللی در لیست داوران مسابقات حساس قرار داده شده اند تا درصد اشتباهات احتمالی به صفر برسد.

به گزارش “ورزش تایمز”، برنامه مرحله نهایی رقابتهای لیگ برتر کشتی فرنگی که روز سه‌شنبه ۲۱ آبان ماه برگزارمی شود به شرح زیر است:

دیدارهای نیمه نهایی:

بازار بزرگ ایران – دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان (ساعت ۹:۰۰)

سینا صنعت ایذه-  هیأت کشتی شهرستان سیرجان (ساعت ۱۱:۰۰)

دیدار رده بندی: (ساعت ۱۶:۰۰)

دیدار فینال: (ساعت ۲۱:۰۰)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *