پنجشنبه , ۱ فروردین ۱۳۹۸

تمرین مشترک آزادکاران جوان و بزرگسال تا اعزام به قهرمانی آسیا


به گزارش “ورزش تایمز”، اردوی تیم کشتی آزاد جوانان برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا در هند از ۲۳ خرداد تا ۵ تیرماه در خانه کشتی برگزار می شود و این در حالیست که این مرحله از اردو به تمرینات مشترک جوانان و بزرگسالان اختصای خواهد داشت.

طبق برنامه کادر فنی تیم کشتی آزاد جوانان که با سرمربیگری تقی اکبرنژاد بر تمرینات این تیم نظارت دارند، اردونشینان از روز ۲۳ خرداد ماه به خانه کشتی خواهند آمد و تا روز ۲۷ خرداد، تمرینات برنامه ریزی شده خود را پیگیری می کنند. سپس اردونشینان جوان به تمرینات ملی پوشان بزرگسال ملحق خواهند شد تا اردوی مشترک خود را تا روز ۵ تیرماه ادامه دهند.

آزادکاران جوان بعد از این مرحله از تمرینات عازم مسابقات قهرمانی آسیا در هندوستان خواهند شد که به گفته کادر فنی قرار است نفرات اعزامی به رقابتهای جهانی نیز بعد از این پیکارها و با توجه به عملکرد آزادکاران جوان در دهلی نو مشخص و انتخاب شوند.

گویا تیم کشتی آزاد جوانان تا زمان اعزام به رقابتهای جهانی فقط سه اردوی آماده سازی را در دستور کار دارند و با توجه به برنامه ریزی کادر فنی و فدراسیون کشتی، تورنمنت بین‌المللی تدارکاتی را پیش رو نخواهند داشت.

البته آزادکاران جوان چندی پیش در تورنمنت بین المللی رومانی حضور یافتند و در برابر رقبای خوبی از کشورهای مدعی و صاحب نام به خوبی محک خوردند و در نتیجه کادر فنی دلیلی برای اعزام دوباره این تیم به یک تورنمنت بین المللی دیگر نمی دید.

رقابت‌های کشتی قهرمانی جوانان آسیا روزهای ۲۶ تا ۳۱ تیرماه در شهر دهلی‌نو و پیکارهای جهانی نیز ۲۷ شهریور تا اول مهر در ترانوا اسلواکی برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *