سه شنبه , ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

تمرین فرنگی کاران از طریق فضای مجازی تدوین و پیگیری می شود


حبیب اله اخلاقی اظهار داشت: با درخواست محمد بنا سرمربی تیم ملی یک گروه در فضای مجازی تشکیل داده ایم و تمامی ملی پوشان را در آن عضو کرده ایم تا در این زمان که به خاطر شیوع ویروس کرونا نمی توانند در اردو باشند، با ارائه برنامه تمرینی از این طریق بتوانند به روند آماده سازی خود به صورت انفرادی ادامه دهند.

وی افزود: البته درخواست داشتیم که در یک شرایط قرنطینه و پس از انجام تست تعداد محدودی از کشتی گیران در اردو باشند که با توجه به اینکه زمان مسابقات گزینشی مشخص نشده و مشکلات دیگری نیز به وجود آمد، هنوز این امکان میسر نشده است.

اخلاقی با بیان اینکه هم اکنون در شهر ایذه حضور دارد گفت: ملی پوشان به هر صورتی که شده تمرین خودشان را انجام می دهند و ما نیز روند کار را دنبال می کنیم و در حال حاضر نیز با رامین طاهری، پویا دادمرز و حسین اسدی تمرینات را در شهر ایذه پیگیری می کنیم.

دارنده مدال برنز جهان با بیان اینکه در حال حاضر شرایط سخت است و باید مسائل بهداشتی را رعایت کرد، گفت: درصد خیلی بالایی از مردم درگیر معیشت زندگی هستند و روزمزد هستند و با توجه به همین شرایط اگر نیاز است در بیرون باشند باید تمامی مسائل بهداشتی را رعایت کنند و اگر مردم همکاری نکنند و نتوانیم جلوی پیشرتف شیوع کرونا را بگیریم، یک فاجعه بزرگ رخ خواهد داد و از مردم  می خواهم حتی الامکان در خانه بمانند.

اخلاقی ادامه داد: تمام کشورها برای انجام تست این ویروس با مشکلاتی روبرو هستند و نمی توان آمار دقیقی از افراد مبتلا بدست آورد. متأسفانه بعضی از مردم موضوع را جدی نگرفته اند و می بینیم جمعیت بسیاری در مرکز شهر هستند و ترافیک نیز از بین نمی رود.

وی ضمن تبریک سال نو در پایان خاطرنشان کرد: تعطیلات سال نو را در پیش داریم اما در شرایطی که نمی دانیم ناقل ویروس هستیم یا نه، بهتر است همه در خانه بمانند که خدای نکرده کسی ناقل ویروس نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *