یکشنبه , ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

تصمیم بزرگ اتحادیه جهانی کشتی به تعویق افتاد


به گزارش “ورزش تایمز”، در حالی که قرار بود تا روز ۵ اکتبر (دوشنبه) کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی تصمیم خود را برای برگزاری یا لغو رقابت‌های جهانی سال جاری اتخاذ کند، اما این تصمیم مهم به دو روز دیگر یعنی روز  ۱۷ مهرماه موکول شد. این در حالی است که اتحادیه جهانی کشتی ابتدا روز ۱۰ مهر و سپس ۱۴ مهرماه را برای اعلام خبر قطعی برگزاری یا عدم برگزاری این رقابتها مشخص کرده بود. اما به نظر می‌رسد تغییرات مداوم در میزان همه گیری ویروس کرونا در سراسر جهان و عدم اطمینان بسیاری از کشورها از امکان حضور در رقابت های جهانی، اتحادیه جهانی کشتی را نیز در تصمیم گیری نهایی دچار تردید کرده است.

طبق اعلام مسئولان اتحادیه جهانی کشتی تاکنون ۵۰ درصد از کشورها برای حضور در مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند و در صورت رسیدن این آمار به ۷۰ درصد، مسابقات برگزار خواهد شد. رقابت‌های جهانی ۲۰۲۰ بزرگسالان طبق برنامه قبلی در آذرماه ۹۹ برگزار خواهد شد.

در حالی که شیوع ویروس کرونا در سراسر دنیا بار دیگر در حال گسترش است مسئولان اجرایی اتحادیه جهانی کشتی باید تصمیم سختی را اتخاذ کنند و قول داده اند تا  ۸ اکتبر (۱۷ مهرماه) نظر نهایی خود را برای رقابت های جهانی اعلام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *