چهارشنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۷

تاکنون هیچ کمکی به ما نشده و ارز ثانویه هم دریافت نکردیم


به گزارش “ورزش تایمز”، حمید بنی تمیم با بیان این مطلب افزود: پس از مصوبه هیات اجرایی کمیته المپیک مبنی بر در نظر گرفتن بودجه ۲ میلیارد تومانی برای فدراسیون های ورزشی، برخی شرکت های زیر مجموعه وزارت ارتباطات از سوی رئیس کمیته ملی المپیک برای حمایت از فدراسیون کشتی معرفی شدند، اما به رغم رایزنی و مذاکرات صورت گرفته تاکنون هیچ کمکی به فدراسیون کشتی نشده است.

وی درمورد پرداخت ارز به فدراسیون کشتی اظهار داشت: تاکنون هیچ ارز ثانویه ای دریافت نکرده ایم  و قیمت خرید دلار در بازار آزاد هم بسیار بیشتر از ارقام اعلامی است.زمانی باقی نمانده و امیدواریم توافق وزارت ارتباطات و بانک مرکزی اجرایی شود تا کمی از هزینه ها کم کند.

بنی تمیم در مورد اینکه در صورت اعزام ترکیب ناقص به رقابت های جهانی تکلیف سایر نفرات چه می شود، خاطر نشان کرد: تلاش ما این است بیشترین تعداد کشتی گیران را به مسابقات اعزام کنیم، به همین دلیل تا حد امکان حتی از تعداد کادر فنی  و کادر پزشکی همراه می کاهیم و همچنین سایر نفرات شامل تیم مدیریتی (غیر فنی)  و همراهان به غیر از نماینده ایران در مجمع عمومی، به رقابت های مذکور اعزام نخواهند شد.

وی در پایان با قدردانی از حامی مالی فدراسیون کشتی گفت: حامی مالی علاوه بر ساخت آکادمی ملی کشتی که هفته های پایانی روند تکمیل خود را پشت سر می گذارد، به تازگی پاداشی را به مدال آوران و کادر فنی بازی های آسیایی پرداخت کرده  و همیشه در شرایط سخت در کنار کشتی بوده است، اما باید انتظاراتمان از حامی مالی منطقی باشد. در شرایط مالی فعلی اعزام چهار تیم به رقابت های بزرگسالان و امیدهای جهان چند میلیارد تومان هزینه در بردارد. بحث پرداخت نشدن ارز دولتی به ما نیز از نیمه مرداد ماه به بعد اجرایی شد که از همان زمان هزینه های ما را چند برابر کرد و منابع محدود نقدی فدراسیون را بلعید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *