دوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹

بهتر بود زمان مناسب‌تری برای لیگ کشتی تعیین می‌شد


علیرضا رضایی با بیان اینکه کشتی‌گیران پایتخت‌نشین تیم دانشگاه آزاد بزودی برای حضور در پیکارهای دور برگشت لیگ وارد اردوی آماده‌سازی خواهند شد به “ورزش تایمز” گفت: طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ، ما باید روز ۱۶ آذرماه در دور برگشت لیگ برتر به میدان برویم. از این رو در پی مهیا کردن سالن مناسبی برای تمرینات بچه‌های تهرانی تیم هستیم. البته دانشگاه آزاد مشکلی برای تأمین سالن ندارد، ولی به هر حال به دنبال مکان مناسبی از نظر پروتکل‌های بهداشتی هستیم تا برای تمرینات و قرنطینه استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: بحث شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های پیرامون این موضوع باید خیلی جدی گرفته شود، و به همین دلیل شاید بهتر بود زمان مناسب‌تری برای پیگیری لیگ انتخاب می‌شد. البته ممکن است برخی بگویند که برای عدم تداخل پیکارهای لیگ با برنامه‌های تیم ملی چنین زمانی تعیین شده که در پاسخ باید گفت فعلاً اصلاً معلوم نیست مسابقات صربستان برگزار شود یا خیر.

نایب قهرمان بازی‌های المپیک ۲۰۰۴ آتن در پایان ادامه داد: در روزهای اخیر شاهد انصراف برخی کشورها از حضور در مسابقات جهانی صربستان بودیم که مطمئناً این تصمیم در روزهای آتی هم از سوی کشورهای دیگر نیز اتخاذ و اعلام خواهد شد. به هر حال کادر فنی تیم ملی کشتی کشورمان تصمیم گرفته به جای حضور با تیمی کامل، تنها با دو آزادکار به صربستان برود که برای این تصمیم منطقی در شرایط کنونی، حتماً دلایل و توجیه فنی خود را داشتند.

به گزارش “ورزش تایمز”، مسابقات گروه الف لیگ برتر کشتی آزاد طی روزهای ۱۶ و ۱۷ آذر ماه و پیکارهای گروه ب نیز طی روزهای ۱۹ و ۲۰ آذر برگزار خواهد شد.

همچنین طبق برنامه سازمان لیگ، قرار است مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ برتر کشتی آزاد نیز در روز ۲۸ آذر ماه برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *