دوشنبه , ۱۰ آذر ۱۳۹۹

بلفکه و بویری به دیدار رده بندی رسیدند/ فلاح و حسینی حذف شدند


به گزارش “ورزش تایمز”، در پایان دور مقدماتی رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی امیدهای جهان که از ظهر امروز سه شنبه با مصاف مدعیان چهار وزن نخست آغاز شد، فرشاد بلفکه و پیام بویری از کشورمان به دیدار رده بندی اوزان ۷۱ و ۷۵ کیلوگرم راه یافتند. همچنین دو نماینده دیگر ایران نیز از گردونه رقابتها حذف شدند.

بر این اساس نتایج کشتی گیران کشورمان در پایان دور مقدماتی به شرح زیر است:

وزن ۷۱ کیلوگرم
فرشاد بلفکه پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۲ بر صفر کراسمیر کروموف از بلغارستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یکچهارم نهایی مقابل دانیل کاتاراگا دارنده مدال نقره جهان از مولداوی با نتیجه ۷ بر صفر شکست خورد و با توجه به حضور این حریف در دیدار فینال وی به گروه بازنده ها رفت. بلفکه در این گروه مقابل آرتور پولیتایف از اوکراین با نتیجه ۴ بر ۲ به پیروزی رسید و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار به مصاف ریکاردو آبرسیا از ایتالیا می رود.

وزن ۷۵ کیلوگرم
پیام بویری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۵ بر ۳ ایوان نیلیپیوک از لهستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل راجبک بیسلطانوف از دانمارک با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. بویری در این مرحله در مصاف با گلا بولکوادزه از گرجستان با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.  حریف بویری در دیدار رده بندی برنده مولنار از اوکراین و بارشیلیکوف از قزاقستان است.

وزن ۸۵ کیلوگرم
مهدی فلاح در دور نخست با نتیجه ۳ بر صفر یوآن دیمیتریوف از بلغارستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل اسلام عباس‌اف قهرمان جوانان جهان و نفر پنجم جهان از آذربایجان با نتیجه ۲ به ۲ مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله یک چهارم نهایی مقابل کشتی گیر مجارستانی، فلاح از دور رقابت ها کنار رفت.

وزن ۹۸ کیلوگرم
امیرحسین حسینی در دور نخست با نتیجه ۲ به ۲ از سد رینیل دیاز راموس از کوبا گذشت. وی در دور بعد مقابل رافال کراجفسکی از لهستان با نتیجه ۱۲ بر ۲ شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دورهای بعدی، حسینی از دور رقابت ها کنار رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *