پنجشنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۹

بعد از پنج بار بیرون کردنم برنمی گردم/ دنبال بله قربان‌گو هستند


به گزارش “ورزش تایمز”، محمدرضا طالقانی رئیس سابق فدراسیون کشتی در خصوص اینکه آیا باز هم به ورزش بازمی گردد یا خیر؟ گفت: وقتی من را ۵ بار بیرون کردند و حالا می گویند بیا و هیچ دلیلی هم برای اینکه چرا من را بیرون کردند نمی آورند برای چه دوباره بازگردم؟ در حال حاضر آرامش دارم و مردم هم محبت زیادی به من دارند. شاید باور نکنید من دو روز به مشهد رفتم و حدود ۵ ساعت فقط روبه روی حرم با مردم عکس یادگاری می انداختم.

وی در پاسخ به سوال “ورزش تایمز” که «پس دلتان از ورزشی ها پر است؟» گفت: چرا من را سیاسی می کنید؟ (با خنده) من دلم پر نیست، خیلی هم خوشحال هستم که در هر رشته ورزشی حضور دارم. من هنوز عضو صندوق بازنشستگی حمایت از ورزشی ها نیستم در حالی که خودم این صندوق را راه انداختم. می دانید چرا؟ چون انسان های آزاد را هیچ کس نمی خواهد، حتما باید وابسته و بله قربان گو باشی.

رئیس سابق فدراسیون کشتی در خصوص انتخابات فدراسیون کشتی و عملکرد رسول خادم بیان کرد: رئیس فدراسیون را روسای هیات ها انتخاب می کنند اما به نظر من رسول خادم بسیار خوب کار کرده است. وی مدیر بسیار توانمندی است در حالی که بسیاری انتظار دارند چون من را دعوت نمی کنند باید بدش را بگویم. در این شرایط کار کردن خیلی سخت است.

وی در خصوص قطع همکاری فدراسیون کشتی با بنا دوست صمیمی خود اظهار کرد: بنا را من از آلمان آوردم چون شایسته بود و پایش هم ایستادم و نتیجه اش را هم دیدید.

طالقانی با اشاره به زلزله اخیر منطقه غرب کشور تصریح کرد: خجالت می کشم که نتوانستم کاری برای زلزله زده ها کنم. درود بر مردم ایران که چه کردند و نشان دادند چقدر بزرگوار هستند. بچه های ورزشی هم سنگ تمام گذاشتند. این بار هم می خواستم با تمام توانم کمک کنم اما وقتی دیدم بزرگترها وارد گود شدند حیا کردم جلو بیایم. از علی دایی و سایر دوستان هم برای همه کمک هایشان تشکر می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *