یکشنبه , ۵ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری نخستین کلاس داوری کشتی در شرایط کرونا


به گزارش “ورزش تایمز”، محمد مصلایی پور رئیس کمیسیون داوران کشتی با تائید این خبر افزود: پس از سفر علیرضا دبیر به استان سیستان و بلوچستان و قولی که برای برگزاری کلاس داوری داده بودند، یک کلاس بازآموزی قوانین داوری در این استان و با مدرسی بنده برگزار شد.

وی ادامه داد: این جلسه برای داورانی بود که از جمع داوران استان حذف شده بودند و دفترچه شأن باطل شده بود.

مصلایی پور در مورد موارد مطرح شده این کلاس تصریح کرد: در این کلاس قوانین داوری را با نشان دادن فیلم و اسلاید مرور و بازگو کردیم و پس از آن از داوران امتحان کتبی و همچنین امتحان با نشان دادن فیلم داوری گرفتیم تا در صورت قبولی در کلاس به جمع داوران استان سیستان و بلوچستان اضافه شوند.

وی با بیان اینکه کمیسیون داوران برنامه‌های متنوعی را در دستور کار دارد گفت: یکی دیگر از اهداف ما برگزاری وبینارهای آموزشی برای داوران استان‌ها می‌باشد که به صورت هفتگی انجام می‌شود و هر استانی که اعلام آمادگی کند، وبینار آموزشی را برای آن استان برگزار می‌کنیم.

داور المپیکی کشورمان گفت: هدف دیگر ما آماده کردن فیلم و اسلاید از داوری کشتی‌های بین المللی و جهانی برای اردوهای تیم‌های ملی است، و هر زمان که کادر فنی تیم ملی اعلام آمادگی کنم حاضریم که کلاس آموزش داوری را برای کشتی گیران و کادر فنی برگزار نمائیم.

وی در پایان گفت: اگر شرایط مهیا باشد، می‌توانیم کلاس‌های داوری را به صورت حضوری نیز در استان‌ها برگزار نمائیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *