سه شنبه , ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

برگزاری مسابقات وزنه برداری بانوان در مشهد کار بزرگی است


به گزارش “ورزش تایمز”، علیرضا حبیب پور در خصوص قبول سکان هدایت وزنه برداری استان خراسان رضوی، اظهار داشت: بعد از ١٣ سال دوری، با گرفتن سمت سرپرستی هیئت وزنه برداری استان خراسان رضوی به رشته ورزشی فعالیت ام بازگشتم. از بدو ورود به هیئت وزنه برداری استان، جلسه هایی را با اداره کل ورزش و جوانان استان، مربیان و داوران داشته ام. در نخستین قدم هم میزبانی اولین دوره مسابقات قهرمانی سه رده سنی (نوجوانان، جوانان و بزرگسالان) بانوان کشور است که کار بسیار بزرگ، ماندگار و تاریخی برای استان خراسان رضوی خواهد بود.

حبیب پور در خصوص ساخت خانه وزنه برداری استان خراسان رضوی هم تاکید کرد: برای احداث خانه وزنه برداری، موافقت اداره کل ورزش وجوانان استان خراسان رضوی را گرفته ایم. تقاضای زمین برای ساخت خانه وزنه برداری را داده ایم و در حال انجام مراحل اداری هستیم.

سرپرست هیئت وزنه برداری استان خراسان رضوی در خصوص طرح استعدادیابی استان و تجهیز سالن های وزنه برداری در شهر مقدس مشهد تصریح کرد: از اداره کل ورزش وجوانان استان خراسان رضوی تشکر می کنم که با هزینه های طرح استعداد یابی و نخبگان موافقت کردند. تفاهم نامه ای با شهرداری مشهد خواهیم بست تا در دو طرف شهر سالن های وزنه برداری را برای استعدادیابی و نخبه پروری تجهیز کنیم. سخت پیگیر خرید هالتر برای بانوان هستیم تا برای بانوان علاقمند امکانات و تجهیزات استاندارد تهیه کنیم. از خانم رفیعی نائب رئیس بانوان استان خراسان رضوی هم تشکر می کنم که با تلاش در جهت پیشرفت وزنه برداری بانوان استان قدم برمی دارند.

حبیب پور اضافه کرد: وزنه برداری استان خراسان رضوی داوران خیلی خوب و باتجربه ای دارد و سعی می کنیم این داوران ملی و بین المللی را به مسابقات قهرمانی کشور و لیگ برتر وزنه برداری باشگاه های کشور اعزام کنیم.

به گزارش “ورزش تایمز”، نخستین دوره رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی نوجوانان ( ۱۳ تا ۱۷ سال) و جوانان (۱۸ تا ۲۰ سال) و بزرگسالان بانوان کشور و همچنین انتخابی تیم ملی از ۱۰ تا ۱۴ مردادماه در شهرمقدس مشهد برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *