جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹

برنامه‌های فدراسیون کشتی در حوزه فعالیت بانوان تشریح شد


به گزارش “ورزش تایمز”، فاطمه درخشانی نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی گفت: برنامه‌های مناسبی را برای کشتی بانوان در نظر داریم که برخی از آنها را اجرایی خواهیم کرد و برخی دیگر نیز منوط به بهبود شرایط به واسطه ویروس کرونا و گرفتن مجوزهای لازم است.

وی افزود: در حال حاضر که شرایط انجام تمرینات و مسابقات در رشته‌های بانوان وجود ندارد، انجام برنامه‌های مجازی در دستور کار ما قرار دارد. به همین منظور بزودی وبینار دانش افزایی برای مربیان آلیش و کلاسیک بانوان برگزار می‌شود که موضوعات آن در مورد تغذیه، فیزیوتراپی، قوانین مسابقات و بازآموزی فنون است.

درخشانی با بیان اینکه اولویت اول ما برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور است تصریح کرد: باید منتظر بمانیم تا شرایط کرونا بهبود پیدا کند و همچنین مجوزهای لازم را به منظور برگزاری مسابقات دریافت کنیم و پس از آن قطعاً رقابت‌های قهرمانی کشور در رشته‌های آلیش و کلاسیک بانوان برگزار خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای اینکه کشتی گیران از تمرینات دور نمانند به دنبال کسب مجوز برای برگزاری اردوی تیم آلیش بانوان هستیم و در صورت فراهم شدن شرایط، اسامی نفرات دعوت شده به اردو اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *