سه شنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۸

برنامه‌های تیم کشتی فرنگی امید بزودی نهایی می‌شود


جمشید خیرآبادی در گفتگو با “ورزش تایمز” با بیان اینکه تیم کشتی فرنگی امید فعلاً هیچ اردویی در برنامه ندارد اظهار داشت: فعلاً نیازی به برگزاری اردو برای بچه‌ها نیست چراکه برنامه خاصی پیش رو نداریم. ضمن اینکه اکثر بچه‌های تیم امید هم اکنون در اردوی تیم بزرگسالان حضور دارند و مشغول تمرین هستند.

وی با اشاره به برنامه‌های آتی تیم امید گفت: بیش از هر چیز باید به فکر برگزاری رقابتهای انتخابی باشیم که این موضوع به زودی در جلسه‌ای با متولیان فدراسیون کشتی نهایی و مشخص می‌شود. طبیعتاً انتخاب زمان و مکان برگزاری رقابتهای انتخابی از اهمیت فراوانی در تدوین برنامه‌های پیش روی این تیم برخوردار است که باید طی روزهای اخیر مشخص شود.

سرمربی تیم کشتی فرنگی امید در پایان خاطر نشان کرد: البته اینکه فعلاً اردویی برای فرنگی کاران نداریم به این معنا نیست که هیچ برنامه‌ای برای این تیم در دستور کار قرار ندارد. ما برنامه‌های برگزاری رقابتهای انتخابی و همچنین اعزام به تورنمنت‌های بین المللی را در نظر داریم و باید این مسائل در نشست ویژه ای با متولیان فدراسیون مطرح و نهایی شود.

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم کشتی فرنگی امید کشورمان اوایل سال جدید موفق شد با کسب ۴ مدال طلا، ۳ مدال نقره و ۲ مدال برنز در رقابت‌های زیر ۲۳ سال آسیا عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *