شنبه , ۳ خرداد ۱۳۹۹

برنامه‌های تمرینی را از طریق فضای مجازی پیگیری می‌کنیم


به گزارش “ورزش تایمز”، محمدهادی ساروی با بیان این مطلب افزود: با توجه به شرایطی که شیوع ویروس کرونا بوجود آورده و اردوهای تیم ملی ملی برگزار نمی شود، تمریناتم را در شهر آمل به صورت شخصی و به طور منظم پیگیری می کنم.

وی ادامه داد: مربیان تیم ملی برنامه های تمرینی ما را در فضای مجازی ارائه می دهند و ما نیز طبق آن، روند آماده سازی خود را ادامه می دهیم.

دارنده مدال طلای بزرگسالان آسیا در هند  در مورد عملکردش در این مسابقات اظهار داشت: حضور در این رقابت ها به تجربیاتم اضافه کرد، البته با اعتمادی که کادر فنی به من کرد در حالی که تازه از رده جوانان به بزرگسالان آمده بودم در رقابتهای جهانی ۲۰۱۹  حضور یافتم و پس از آن نیز در رقابت های امیدهای جهان در مجارستان به مدال برنز دست یافتم.

وی افزود: حضورم در میادین بزرگ و سرشاخ شدن با کشتی‌گیران مطرح جهان من را پخته‌تر کرد و به تجربیاتم افزود.

ساروی در مورد تعویق المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: قرار بود که در مسابقات کسب سهمیه المپیک شرکت کنیم چراکه ما در ۹۷ کیلوگرم سهمیه المپیک را نداریم. اگر شرایط به نحوی شود که بتوانیم در اردوهای تیم ملی حضور پیدا کنیم و کادر فنی برنامه های آماده سازی خود را اجرا کند می توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم. البته همانطور که گفتم تمریناتم را به صورت منظم برگزار می کنم و هر کجا که کادر فنی صلاح بداند در خدمت تیم ملی خواهم بود.

دارنده مدال طلای جوانان جهان در پایان در مورد لزوم همکاری مردم برای از بین بردن ویروس کرونا خاطرنشان کرد: مردم توصیه ها را جدی بگیرند و نکات ایمنی و بهداشتی را رعایت کنند تا امیدوارم هرچه زودتر بتوانیم به شرایط عادی زندگی بازگردیم.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *