یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

برخواه: بهداد مردانه جنگید و قهرمان شد/ سعید سالها زحمت کشید


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، محمدحسین برخواه بعد از کسب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی بهداد سلیمی و سعید علی حسینی در بازی های آسیایی گفت: به تمام مردم کشورمان تبریک می گویم. مردم ما باید به این دو قهرمان با غیرت افتخار کنند. به هر دو وزنه بردار دست مریزاد می گویم. بهداد مردانه جنگید. او تمرینات سختی داشت و پرتلاش و قوی ظاهر شد. بهداد در چند ماه گذشته حال خوبی نداشت. این را الان که مسابقات تمام شده می گویم اما خدا را شکر هر دو قهرمان خوب کار کردند.

برخواه در واکنش به این موضوع که بهداد هنگام وزنه زدن خیلی نگران بود و وقتی وزنه می زد به هیات ژوری نگاه می کرد گفت: شما می دانید در چند سال اخیر با بهداد چطور رفتار کردند. در حرکت اول که بهداد روی تخته می رفت، به او گوشزد کردم حواست باشد داورها منتظر یک خطای کوچک از تو هستند. به هر حال خدا را شکر این موضوع ختم به خیر شد.

وی درباره سعید علی حسینی هم اظهار کرد: سعید هشت سال از وزنه برداری دور بود و زحمات زیادی کشید تا به این جایگاه برسد. او امروز غیرت کرد و نقره گرفت.

سرمربی تیم ملی در پایان در پاسخ به این سوال که با خداحافظی بهداد سلیمی چه کسی جایگزین او می شود، تاکید کرد: ما علی داوودی و چند نفر دیگر را در سنگین وزن داریم و جای نگرانی نیست. در مسابقات قبل به آنها میدان دادیم، امیدوارم که جای ملی پوشان را به خوبی پر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *