شنبه , ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

برای میدان دادن به آزادکاران جوان‌ وارد لیگ شدیم


به گزارش “ورزش تایمز”، فردین معصومی، قهرمان سابق آسیا و جهان به عنوان سرمربی تیم رازی معرفی شده که به تازگی به تیم های گروه ب لیگ برتر کشتی آزاد پیوسته و برای اولین بار در این رقابت ها حاضر می شود.  همچنین مصطفی آقاجانی هم به عنوان مربی با این تیم ثبت قرارداد کرده و اسماعیل پلویی هم سرپرستی تیم چسب رازی را برعهده دارد.

در همین راستا فردین معصومی درباره حضور این تیم در لیگ کشتی آزاد گفت: وظیفه داریم در هر شرایطی به کشتی کشور کمک کنیم، چون اگر امروز اسم و رسمی پیدا کردیم، از کنار همین کشتی بوده است. بعد از رایزنی های صورت گرفته و جلساتی که برگزار شد، تصمیم گرفتیم تیم رازی را با ترکیبی از کشتی گیران رده سنی نوجوانان، جوانان و امیدها راهی لیگ برتر کنیم. به هر حال می خواستیم این بچه ها امسال بیرون نمانند و به آن ها هم از نظر فنی و هم مالی کمک شود.

وی افزود: ما کشتی‌گیر بزرگسال در تیم خودمان نداریم و فرصت بزرگی را در اختیار جوانان و نوجوانان قرار دادیم تا در لیگ تنشان به تن بزرگان کشتی بخورد. به هر حال این میدان را فراهم کردیم تا دیگر گله ای نباشد که ما قهرمان کشتی نوجوانان بودیم و توجهی به ما نشد.

معصومی عنوان کرد: از نظر من صرفا نباید تیمی مدعی قهرمانی باشد. برای شروع کار این تیم در لیگ برتر، همین اتفاق هم خوب است. کشتی گیرانی که پشت خط بودند، می توانند دیده شوند. قطعا از میان آنها چند نفر هم می توانند شگفتی سازی کنند. تیم هایی که برای قهرمانی و نایب قهرمانی بسته شدند، مشخص هستند. اینکه در چنین شرایطی یک اسپانسر ریسک می کند و با جوان ها وارد لیگ می شود، قابل تقدیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *