یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸

بدنبال کسب دومین طلای المپیک هستم / به حضور در MMA فکر نمی‌کنم


به گزارش “ورزش تایمز”، عبدالرشید سعداله یف آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم روسیه با بیان این مطلب گفت: در رقابت‌های قهرمانی اروپا در رومانی از آمادگی کامل برخوردار نبودم و پس از مسابقات جهانی مجارستان این اولین رقابتی بود که در آن به میدان رفتم.

وی ادامه داد: مدت‌ها از آسیب دیدگی زانو و چند مصدومیت دیگر رنج می‌بردم و به دلیل همین مصدومیت و روند درمانی در رومانی با آمادگی کامل به میدان نرفتم.

این کشتی گیر ۲۳ ساله که یک مدال طلای المپیک و سه مدال طلا جهان را در کارنامه خود دارد در مورد برنامه‌هایش اظهار داشت: قصد دارم در صورت صلاحدید جامبولات تدیف سرمربی تیم در بازی‌های اروپایی در مینسک بلاروس و همچنین مسابقات قهرمانی جهان و گزینشی المپیک در نورسلطان قزاقستان به میدان بروم.

سعداله یف در پایان در مورد اینکه «آیا قصد دارد مانند برخی کشتی گیران به سمت ورزش MMA برود؟ » گفت: در سال ۲۰۲۰ میلادی باید مدال طلای دوم المپیک را در توکیو به دست بیاورم و تمام برنامه‌های زندگی ام را برای آن گذاشته ام. خوشحالم که می بینم دوستانم در ورزش‌های رزمی در حال مبارزه هستند اما هیچگاه نمی‌توانم ورزش زیبای کشتی را ترک کنم و به سمت این ورزش‌ها بروم. در زندگی همه چیز پول نیست و خانواده در اولویت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *