سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

باید قدر فرصت بدست آمده را بدانم/ هیچ مشکلی در وزن جدید ندارم


مصطفی حسین خانی در گفتگو با “ورزش تایمز” با بیان اینکه قصد دارد ناکامی‌های قبلی را باید در میادین پیش رو جبران کند، گفت: خوشبختانه بعد از کسب نتیجه مطلوب در رقابتهای انتخابی به اردوی آماده سازی و ترکیب تیم ملی راه یافتم تا بتوانم در پیکارهای پیش رو به میدان بروم. البته هنوز مشخص نیست باید در بازیهای آسیایی یا رقابتهای جهانی کشتی بگیرم ولی در مجموع تابع کادر فنی هستم و منتظرم دوباره به من اعتماد کنند.

وی تصریح کرد: متاسفانه مدتی با ناکامی روبرو بودم و حالا با کسب موفقیت در رقابتهای انتخابی قصد دارم به هر شکل ممکن در میادین پیش رو بهترین نتایج را کسب کنم. من برای اثبات شایستگی هایم باید تمام توانمندی خود را به کادر فنی اثبات کنم تا همواره به عنوان نفر اصلی وزن ۷۴ کیلوگرم در تیم ملی حضور داشته باشم.

حسین خانی با اشاره به این موضوع که بعد از رقابت‌های جهانی ۲۰۱۷ پاریس از وزن ۷۰ کیلوگرم به وزن ۷۴ کیلوگرم آمد، گفت: با توجه به شرایط بدنی و همچنین نظر کادر فنی تصمیم گرفتم تا در یک وزن بالاتر کشتی بگیرم که خوشبختانه در ۷۴ کیلوگرم هم شروع خوبی داشتم و توانستم در رقابت‌های آسیایی قرقیزستان صاحب مدال برنز شوم.

دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان افزود: طبیعتا تغییر وزن برای کشتی گیران و موفقیت در وزن جدید نیازمند زمان است که فکر می کنم من این زمان را پشت سر گذاشتم و حالا تا حد زیادی در وزن جدید جا افتاده ام. گواه این ادعا نیز کسب قهرمانی در رقابتهای انتخایب بود که توانستم به ترکیب تیم ملی برسم.

وی در خصوص برگزاری اردوی نخست تیم ملی نیز گفت: اردوی کنونی از اواخر اردیبهشت ماه آغاز شد و به تازگی به پایان رسیده که خوشبختانه من و دیگر آزادکاران توانستیم تمرینات خوبی را زیر نظر رسول خادم و کادر فنی دنبال کنیم.

حسین خانی در پایان با اشاره به رقبای کشتی ایران در بازیهای آسیایی جاکارتا گفت: قاره آسیا همواره آزادکاران خوب و توانمندی به خصوص در میان وزن دارند که امسال هم در بازیهای آسیایی شاهد حضور برخی کشتی گیران روسی الاصل در ترکیب تیم های آسیایی خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *